Сольовий масаж стоп

У наш час часто радять пострибати, ударяючись п’ятами об підлогу, щоб розігнати лімфу. Останнє допомагає від набряків. Якщо ж у тілі немає застійних явищ, то й запалень значно менше, а то й зовсім нема. Хронічні ж запальні явища вважаються однією з причин зниження життєвої енергії та, як наслідок, старіння. Тож сольовий масаж стоп – справа в усіх відношеннях корисна.

Сольовий масаж стоп

Знадобиться кам’яна сіль нульового або першого помелу, натуральна, не екстра, не йодована. Морську також не рекомендують використовувати.

Сіль висипте на м’яку ганчірочку, встаньте на неї босими, трохи вологими, ступнями і, піднімаючись на носочках, ударяйтеся об сіль п’ятами. Можна робити це кожною п’ятою окремо чи одночасно обома. Тіло має вібрувати до самої верхівки. Одночасно можна трясти руками, піднімаючи їх вгору й униз. Це ще більше лімфу по тілу розжене.

При цьому слід глибоко дихати, як би проганяючи повітря від самих п’ят і до верхівки: уявіть, що вдихаєте повітря п’ятами і видихаєте через маківку, а потім навпаки: вдихнули маківкою і видихнули п’ятами. 3-5 хв. такого масажу для першого разу достатньо.

Потім час можна поступово довести до 10-15 хв. Сіль після цього бажано викинути і наступного разу використати нову.

Масаж рекомендується робити щодня і навіть двічі на день: вранці та ввечері. Можна робити цей масаж іноді, коли виникне необхідність розслабитися. Але тоді він буде далеко не такий ефективний. Лімфу розганяти треба постійно, а не час від часу.

«Погляд часу» №47-18.11.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *