Сонцезахисні системи для вікон

Вікна – невід’ємна частина будь-якого будинку. Завдяки їм ми можемо оцінити погоду за вікном і не освітлювати приміщення в денний час.

Але є і мінуси:

  • якщо будівлі стоять близько один до одного або вікна на першому поверсі, у них можуть заглядати сторонні;
  • опівдні часто є необхідність закрити приміщення від сильних сонячних променів;
  • якщо навпроти вікон встановлений ліхтар, на ніч потрібні більш щільні штори чи спеціальні щільні сонцезахисні системи для вікон.

Усі ці невеликі неприємності не привід відмовлятися від вікон. Вони освітлюють кімнати і дозволяють їх провітрити. Просто слід використовувати сучасні сонцезахисні системи для вікон для захисту від сонячних променів і цікавих поглядів.

Наприклад, жалюзі, маркізи, рафштори.

Жалюзі

Вертикальні жалюзі

Найбільше розмаїття варіантів сонцезахисних систем пропонують жалюзі. Вони бувають горизонтальними, вертикальними і плісированими.

Горизонтальні жалюзі ідеально підійдуть для приміщень із підвищеною вологістю чи температурою, тобто для кухні та ванної кімнати, оскільки їх виготовляють з алюмінію.

Вертикальні жалюзі мають цікавий зовнішній вигляд і за останні роки стали звичними для офісу. Але їх цілком можна вписати і в дизайн житлової квартири.

Плісировані дозволяють створити у приміщенні затишну атмосферу з м’яким приглушеним світлом навіть у найяскравішу полуденну спеку. Їх виготовляють із м’якої тканини, тому такі жалюзі виглядають більш ніжно, ніж вертикальні чи горизонтальні.

Рулонні штори

Рулонні штори

Дуже зручні і красиві рулонні штори. Вони мають багато спільного з жалюзі. Виготовляють їх із тканини чи паперу, тому для кухні, коли вікно близько до варильної поверхні, це не найкращий варіант.

Окремо варто виділити штори «день-ніч». Їхня конструкція і зовнішній вигляд дозволяють регулювати потік сонячного світла.

Маркізи

Маркізи

Традиційно маркізи встановлюють ззовні будинку, деякі сучасні моделі підходять для установки всередині приміщень. Вони дозволяють добре захистити від палючих сонячних променів і дуже оригінально виглядають на вікнах. Найчастіше їх встановлюють у стилізованих кафе і ресторанах.

Рафштори

Рафштори

Ще один надійний сучасний захист від сонячних променів – рафштори. Це зовнішні сонцезахисні системи, які з вигляду нагадують жалюзі. Вони вигідно доповнюють дизайн фасаду, надійно захищають приміщення від перегріву і сторонніх очей, дозволяють легко регулювати світловий потік.

Перед придбанням визначтеся з тим, що саме вам найбільш важливо: щільність, можливість регулювання освітлення, зовнішній вигляд.

«УЮТ» №17-23.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *