Співак Олег Винник

Співак Олег Винник

Його або люблять, обожнюючи, або навпаки. Проте байдужих до творчості та персони співака Олега Винника не залишається.

Оперний виконавець ОLEGG

У Німеччину Олег Винник вперше потрапив студентом завдяки програмі обміну, навчаючись у Канівському училищі культури, де здобував спеціальність «Керівник самодіяльного народного хору». Вибір майбутньої професії музично талановитого юнака був невипадковим, адже ще у шкільні роки Олег був гітаристом самодіяльного вокально-інструментального ансамблю, брав участь у концертах, які готувало Черкаське товариство сліпих.

Справа в тому, що членом організації була мати майбутнього підкорювача жіночих сердець, а оскільки Ганна Яківна сама любила і вміла співати, тож і сина ще з чотирьох років долучила до виступів на сцені. І все це було недарма, адже іншої життєвої дороги, аніж музика, юний Винник собі не уявляв. Тож в училищі, навчаючись на керівника хору, особливу увагу приділяв власному вокалу. І коли трапилася нагода побувати з виступами за кордоном, то, звісно, такого шансу не проґавив.

Саме в німецькому Фірзені він побачив афішу мюзиклу «Привид опери». Цей жанр зацікавив майбутнього співака. Відтак, уже будучи артистом філармонії в Черкасах та солістом місцевого народного хору ім. Тараса Шевченка, Олег Винник не полишав мрію працювати за кордоном. Прокладати цей шлях він почав уроками німецької мови, адже зрозуміло, що заробляти вокалом без знання мови неможливо. Так, підучивши німецьку, Олег за спеціальною програмою культурного обміну жив у німецькій родині. За житло й харчування він був «нянею» для синів хірурга, у родині котрого мешкав. Паралельно брав уроки вокалу. Це й дозволило у майбутньому таки потрапити на німецьку оперну сцену.

Для полегшення вимови європейцями його імені взяв собі псевдонім ОLEGG. Найтривалішою була роль у мюзиклі «Знедолені» – Жаном Вальжаном Олег Винник на сцені був 285 разів.

Шалена популярність в Україні

Доленосна зустріч із бізнесменом Олександром Горбенком відбулася у Винника у 2006 році. Незважаючи на відсутність досвіду продюсування артистів, він усе ж став продюсером співака в Україні, а згодом – бізнес-партнером. На той час в Олега вже був доробок із власних пісень та певний досвід сольних виступів у Німеччині. В Україну співак повернувся у 2011 році з альбомом «Ангел».

І закрутилося… Нові пісні, що чи не одразу ставали хітами, концерти, кількість глядачів на котрих щоразу зростала…

Серед рекордів артиста – його великий стадіонний тур 2018 року, під час якого у Львові улюблені пісні виконавця слухали понад 20 тис. глядачів. А ще минулого року він став хедлайнером фестивалю Atlas Weekend у Києві, куди прийшли на свого улюбленця більше 150 тис. «вовчиць».

Так сам співак та й журналісти охрестили фанаток Винника за його однойменною піснею «Вовчиця», що чи не однією з перших стала популярною в Україні та прославила артиста. Також минулоріч Олег Винник вирушив у свій перший тур Європою з власною концертною програмою.

Неабияким дійством запам’ятався виступ земляка у його рідному селі Червоний Кут на Черкащині. Тут, у травні минулого року, співак влаштував безкоштовний концерт у пам’ять батьків, на який сходилися-з’їжджалися з усіх усюд. Загалом подивитися і послухати Винника прибуло понад 30 тис. глядачів.

Спорт, зачіска та особисте життя

Спорт – одне з захоплень Олега Винника, окрім музики. Як зізнається сам артист, неймовірне задоволення – майже таке, як після чудово відпрацьованого концерту – він отримує від бігу і фізичних навантажень у спортзалі. Причому ці заняття у співака щоденні, аби тримати себе у формі для активного життя і сцени. Ще живучи в Німеччині, Олег захопився бодібілдінгом, проте розвинути це захоплення завадила роль в опері – його персонаж не повинен був мати міцну статуру.

І пофарбоване волосся, і хімічна завивка – усе ці модифікації із зачіскою були в Олега ще з юного віку. Нині над образом Винника працюють стилісти.

«Моя кохана теж співає», – це практично все, що Олег Винник розповідає про особисте життя.

Олег Винник з дружиною Таїсією
Олег Винник з дружиною Таїсією

Позаочі кажуть, що обраницею артиста є його бек-вокалістка Таїсія Сватко, сценічне ім’я – Таюне. Проте розвінчувати свій образ загадкового мачо наявністю дружини та, кажуть, сина Олег Винник не поспішає. Особисте залишається особистим і поза кадром.

Погляд часу №14-02.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *