Сповідь чесного чоловіка… Посміхнись!

Сповідь чоловіка

Дружина прийшла додому рано і застала свого чоловіка в їх спальні з дуже привабливою молодою жінкою. Вони займалися любов’ю..,

Вона засмутилася і вигукнула:
«Ти неповажна свиня! Як ти смієш так поступати зі мною — вірною дружиною, матір’ю своїх дітей! Я залишаю тебе одного. Я хочу розлучитися!»
І чоловік відповів:
«Почекай хвилинку, принаймні, дай мені розповісти, що сталося.»
«Гаразд, давай, — заридала вона, — але це будуть останні слова, які ти мені скажеш!»
І чоловік почав: «Я сідав у машину, щоб поїхати додому, і ця юна леді попросила у мене допомоги. Вона виглядала такою пригніченою і беззахисною, що я зглянувся над нею і пустив її в машину. Я помітив, що вона була дуже худою, погано одягнена і дуже брудна. Вона сказала мені, що не їла три дні! Я привів її додому і нагрів коржі, які я зробив для вас вчора ввечері. Ті самі, які ти не їси, бо боїшся розтовстіти. Бідолаха з’їла їх в мить ока.
Так як вона була брудною, я запропонував їй душ. Поки вона милася я побачив, що одяг занадто брудний і весь в дірках, тому я викинув його. Я дав їй джинси, які в тебе лежать кілька років, але ти їх не носиш, тому що вони занадто вузькі.
Я також дав їй нижню білизну, яку подарував тобі на ювілей, і яку ти не носиш, тому що у мене немає смаку. Я знайшов блузку, яку моя сестра подарувала тобі на Різдво, яку ти не носиш, щоб просто дратувати її, і я також пожертвував ці черевики, які ти купила в дорогому бутіку, і не носиш, тому що у когось на роботі є такі ж»
Чоловік перевів подих і продовжив: «Вона була так вдячна за моє розуміння і допомогу, що коли я проводив її до дверей, вона обернулася до мене зі сльозами в очах і запитала: «будь Ласка… у вас є що-небудь ще, чим ваша дружина не користується?»

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.