Старенька знайшла метеорит

знайшла метеорит
Старенька знайшла метеорит

Особи похилого віку, жителі Франції, знайшли у себе в саду трикілограмовий метеорит.

Клодін Герман, яка живе у містечку Бего на південному заході Франції, побачила у себе у дворі незвичайний камінь. 76-річна бабуся натрапила на нього, коли оглядала газон після того, як побризкала його засобом від шкідників.

«Я побачила камінь посеред галявини, під ним була невелика ямка. Я сказала собі: «Це ненормально, чому серед галявини лежить камінь?» Тому я підняла його і віднесла показати чоловікові», – розповіла вона.

За словами Герман, темно-сірий метеорит був розміром приблизно з кокос, важив три кілограми і був практично повністю гладким із невеликими вибоїнами. Її чоловік, 80-річний Клод, колишній професор біохімії, уважно вивчив знахідку.

«Коли я підняв його, то зрозумів, що він аномально важкий. Я зважив його на аптечних вагах. До того ж, через наявність у ньому заліза та нікелю, у нього було сильне магнітне поле», – зазначив чоловік. Коли він підніс до метеориту компас, стрілка швидко закрутилася, а потім прилад зламався.

Президент астрономічного клубу П’єр Гакомені зазначив, що подружжя Герман може отримати за знахідку до тисячі євро. Шанс знайти цілий неушкоджений метеорит становить приблизно один до 180 млн.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *