Стереотипи в інтер’єрі, які час забути

Стереотипи в інтер'єрі

Усі звикли брати за правило, що потрібно купувати столи і стільці обов’язково в комплекті. Якщо купувати ліжко, то обов’язково зі спальним гарнітуром. Але тепер про це можна сміливо забути і порушити правила.

Однакові диван і крісла купувати зовсім не обов’язково, ви можете купити до дивана зовсім інші крісла, головне, щоб вони поєднувалися у вашому інтер’єрі з чимось іще.

Стереотипи в інтер'єрі

Не обов’язково купувати в спальню гарнітур, ви можете навіть зовсім відмовитися від тумб біля ліжка, а поставити замість них симпатичні столики.

Стереотипи в інтер'єрі

Білі стіни – це як у лікарні. Так, стіни можуть бути білими, і це не буде виглядати як у лікарні, якщо правильно вибрати акценти і не заставляти всю кімнату білими речами. Головне – розставити акценти правильно, і ваш інтер’єр буде дуже легким і ніжним.

Стереотипи в інтер'єрі

Меблі тільки вздовж стін. Поширена думка, що так у кімнаті залишається більше місця. Так, якщо кімната маленька, то варіантів не так багато. Але якщо, наприклад, вона більше 18 м², від цього стереотипу цілком можна відійти.

Стереотипи в інтер'єрі

Банальна плитка для ванної. Із сучасним вибором матеріалів для ванної кімнати від звичної керамічної плитки нарешті можна відмовитися. Тепер ви можете використовувати плитку, яка імітує камінь, бетон, дерево.

Стереотипи в інтер'єрі

Однакові стіл і стільці. Урізноманітнити можна й інтер’єр кухні, купивши стіл і стільці з різних колекцій. Сміливо поєднуйте і нічого не бійтеся.

Стереотипи в інтер'єрі

Об’ємні м’які меблі. Масивні підлокітники і спинки диванів змінилися простими формами й більш скромними габаритами. При виборі меблів керуйтеся одним правилом: чим менше площа кімнати, тим компактніше повинні бути крісла, диван і стіл.

Стереотипи в інтер'єрі

Дитяча повинна бути яскравою. Інтер’єр дитячої цілком може бути спокійним, без яскравих кольорів, що кидаються в очі – у такій обстановці в дитини розвивається фантазія і уява. Спокійній дитячій кімнаті яскравості завжди додають іграшки, постери, різні малюнки.

Стереотипи в інтер'єрі

Бетон – занадто грубий матеріал. Зараз дуже багато різних варіантів, як використовувати бетон в інтер’єрі (або штукатурку під бетон). І він відмінно виглядає в сучасному стилі. Ще один великий плюс у тому, що він вологостійкий, і ви можете його використовувати, наприклад, у ванній кімнаті.

Стереотипи в інтер'єрі

Тюль на вікнах. Не відмовляйтеся від нього всюди, але без нього майже завжди можна обійтися. А маленькі приміщення з великими підвіконнями без тюлю будуть здаватися більшими, ніж вони є.

Стереотипи в інтер'єрі

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber