Стрижка по Зодіаку: яка зачіска зробить вас молодшою і щасливішою

Стрижка по Зодіаку
Стрижка по Зодіаку: яка зачіска зробить вас молодшою і щасливішою

Те, як ми виглядаємо, є засобом нашого самовираження, відображенням нашого внутрішнього світу. І, якщо наша зовнішність відповідає нашому характеру, світогляду, способу думки, ми відчуваємо себе впевнено і гармонійно, а, значить, ми щасливі. Які стрижки підходять представницям різних знаків Зодіаку?

Астрологи запевняють, що у кожного знака Зодіаку є своя щаслива зачіска, яка не тільки ідеально відповідає  внутрішньому світу, а й приносить удачу.

Стрижка по Зодіаку Овен Овен. Овнам підходять динамічні короткі стрижки, асиметричні або з рваними пасмами, які можна забарвити в яскраві кольори.

 

Стрижка по Зодіаку Телець Телець. Найвдаліша стрижка для Тельців – каре. Благо, у цій класичної стрижки безліч варіантів і ви обов’язково підберете той, який підходить саме вам.

 

Стрижка по Зодіаку Близнюки Близнюки. Близнюкам підходять об’ємні повітряні стрижки середньої довжини. Це може бути биозавивка або акуратно укладені локони. Важливо, щоб була можливість трансформувати зачіску в залежності від настрою.

 

Стрижка по Зодіаку Рак Рак. Представницям цього знаку підходять прості, витончені, консервативні стрижки. Це може бути пряме волосся середньої довжини, довге волосся або каре.

 

Стрижка по Зодіаку Лев Лев. Левам підходять об’ємні зачіски – завивка або начісування. Також удачу цьому знаку приносить довге волосся, зав’язане в кінський хвіст.

 

Стрижка по Зодіаку Діва Діва. Стрижка у Діви повинна бути акуратною, щоб її швидко можна було укласти. Щодо кольору, астрологи рекомендують вибирати золотисті тони.

 

Стрижка по ЗодіакуТерези. Краща стрижка для Терезів – це різні варіації каскаду. Родзинкою в образі представниць цього знака, може стати колорирование або мелірування.

 

Стрижка по Зодіаку Скорпіон Скорпіон. Скорпіонам астрологи рекомендують носити довге розпущене волосся. Їх зачіска повинна бути важкою і об’ємною.

 

Стрижка по Зодіаку Стрілець Стрілець. Зачіска у Стрільців повинна бути оригінальною і динамічною. Тому їм підійде градуювання на волосся середньої довжини.

 

Козероги Козероги. Стрижка у Козерогів повинна бути строгою, простою і елегантною. Це може бути пряме волосся середньої довжини. Обов’язковим атрибутом для даного знака є чубчик.

 

Стрижка по Зодіаку Водолій Водолій. Водоліям підійде будь-яка стрижка, головне, щоб вона була яскравою і незвичайною. Вони можуть стати законодавцями власного стилю і не слідувати за модою.

 

Стрижка по Зодіаку Риби Риби. Простота, легкість і елегантність – ось девіз Риб. Тому їм ідеально підійде зачіска в стилі Одрі Хепберн, а також всілякі плетіння і коси.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.