500 гривень на ліки: хто з українців може розраховувати на новий вид допомоги

Люди, які потребують медикаментів, зможуть отримати компенсацію на їхню покупку та доставку.

500 гривень на ліки

Допомогу надає фонд «Ліки для України». Він покриває до 50 % вартості замовлення, а також організує безкоштовну доставку замовлень від 500 грн. Щоб оформити допомогу, необхідно скористатися сайтом або програмою Liki24.

До речі, всю суму необов’язково витрачати відразу – частину можна використати надалі. Але компенсація не може перевищувати 500 грн. Діє обмеження часу – кошти доступні протягом трьох днів із моменту активації послуги.

Медикаменти з компенсацією можна отримати через «Укрпошту» чи «Нову пошту» – по всій країні, де працюють відповідні відділення. Компенсація не діє при самовивезенні препаратів – лише при замовленні доставки. Допомога доступна всім українцям, які постраждали від війни та потребують медикаментів.

Проте громадян закликали відповідально ставитися до ситуації та використати гроші Фонду, якщо вони втратили джерело доходу чи не можуть купити ліки з інших причин, до яких призвела війна.

Як відомо, сервіс Liki24 відновив роботу у квітні поточного року. Також через нього можна отримати гуманітарну допомогу з Європи: антисептики, знеболювальні, вітаміни, препарати для шлунково-кишкового тракту та предмети гігієни для жінок та дітей.

Як працює фонд «Ліки для України»?

Влада залучає небайдужих людей в Україні, міжнародних друзів та партнерів, донорів та волонтерів у нашій країні та Євросоюзі. Представники організації закуповують ліки на українському ринку, щоб наші співвітчизники могли отримувати компенсацію їхньої вартості. Дефіцитні медикаменти імпортують.

«Погляд часу» №47-24.11.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *