Вгамовуємо панкреатит

Панкреатит – це запалення підшлункової залози. Коли перші гострі напади при запаленні підшлункової залози пройшли, починаємо наводити порядок в організмі.

Вгамовуємо панкреатит

Перший засіб при панкреатиті – це чай із чорнобривців. Ці квіти мають властивість повністю відновлювати роботу підшлункової, на відміну від медикаментів.

Рецепт: 3-4 квіточки на 200-250 мл окропу. Цукор не додаємо. П’ємо по 100 мл до їди такого настою. І печінку підправить, і зір поліпшить, і розум просвітлиться.

Трави чорниця, ожина, лопух, кульбаба, м’ята, овес, ромашка, цикорій. Це тепер ваш чай. Пити по черзі по 2 тижні. Можна поєднувати 2 трави чи 3, не менше 3 скл. на день до їди, після їди, але з інтервалом 20-30 хв.

Гриб дощовик. Сушимо, робимо з нього порошок, 1 ч. л. на 2 ст. л. меду, розмішати і по 1 ч. л. 3 рази на день до їди. Дощовик і печінку заспокоїть.

Березові бруньки. Робимо настоянку. На літрову банку 1 скл. бруньок, решта горілка. Настоюємо 30 днів у темному місці. Пити по 1 ст. л. на 100 мл води 3 рази на день до їди.

Жолуді дубові. 1 ст. л. шапочок на 200 г окропу, пів дня нехай стоять, краще в термосі. Починати пити по 1 ст. л. до їди тричі на день за схемою, щодня додавати по ложці і вийти на 100 мл.

Самі жолуді їмо замість горіхів. Так, терпкі, гіркі, але ми ж смачного вже наїлися, тепер 9-10 жолудів на день.

Печена цибуля. Запікати прямо в лушпинні. За 20 хв. до їди з’їдаємо цибулину.

Овес. Він і запалення знімає, і підшлункову промиває. 0,5 скл. вівса на 1 л. Доводимо до кипіння. Настояти годину, пити маленькими ковтками в теплому стані. Обмеження немає, овес прочистить жовчний, печінку. Виведе отрутохімікати після медикаментів.

Панкреатит співзвучний із діабетом, тому все, що корисно і потрібно при діабеті, підходить при панкреатиті.

І не треба шукати порятунку в заморських зіллях, свого вистачає.

«УЮТ» №42-20.10.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *