Які овочі можна садити поряд?

Не всі овочі можуть ужитися по сусідству. Одні овочі можна садити поряд і отримувати чудовий урожай, а інші, навпаки, несуть одні лише прикрості. Які овочі можна садити поряд – дуже важливе питання?

Які овочі можна садити поряд?

Баклажани найкраще садити серед кущової квасолі, чебрецю та гороху. Можливе сусідство з перцем та шпинатом. Небажані сусіди: огірки, томати та картопля.

На капусту сприятливо впливають кущова квасоля та селера. Непогано уживається з горохом, огірками, морквою, шпинатом, томатом та буряком. Погано поєднується з петрушкою, часником, виноградом, ріпою та капустою.

Найкращі сусіди картоплі – шпинат, боби, кущова квасоля. Не рекомендується садити з лободою, огірками, гарбузом, спаржею та селерою.

Цибуля – ідеальний сусід для моркви. Також чудово почувається в міжряддях буряків, огірків, полуниці, шпинату та редиски. Протипоказане сусідство з квасолею, спаржею, крес-салатом, горохом, бобами.

Морква найкраще почувається з цибулею, горохом та шпинатом. Садити поряд не можна: кріп, аніс, селера та петрушку.

Огірки добре сусідять із квасолею, селерою, буряком, салатом, капустою, часником, цибулею, шпинатом, фенхелем, кропом, базиліком. Не рекомендується садити поряд із картоплею та гарбузом.

«Уют» №11-16.03.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *