Стрижки на тонке волосся, які візуально додають об’єм

Після 55 років відсоток власниць тонкого волосся зростає до 50 %. При поводженні з тонкими пасмами необхідно виявляти обережність. Зробити їх здоровішими допоможе перегляд меню у бік насичення його вітамінами, корисними оліями та білком. Косметичні засоби на основі силікону краще виключити.

Стрижки на тонке волосся вибирайте короткі та середні: багатошарові, ступеневі, градуйовані. Наприклад, округлий силует, мелірування, каскадна техніка, гра з кольором, рвана асиметрія, рівні відрізи чубчика.

Піксі
Стрижка "Піксі"

Ця коротка жіноча стрижка ідеальна для будь-якого віку! Піксі змушує локони густіти на очах без будь-якого чарівництва. Вона додасть пасмам необхідний об’єм, та й виглядає універсально. Усе, що знадобиться після кожного миття голови – висушити волосся прохолодним феном і за допомогою стайлінгу укласти кілька пасм біля обличчя. Додатково підкреслити красу піксі можна за допомогою фарбування. Для цього потрібно лише освітлити основну масу та затемнити коріння.

Гарсон
Стрижка "Гарсон"

Ця кокетлива легка стрижка на тонке рідке волосся гарантовано приверне увагу до обличчя та шиї. Візуально гарсон схожий на піксі. У його основі – м’які градуйовані переходи від верхівки до укороченої потилиці. Волосся виглядатиме густим і об’ємним, до того ж його не доведеться укладати.

Каре на тонке волосся
Каре на тонке волосся

Хоча власницям тонких пасм не бажано робити однорівневі стрижки, класичне каре є винятком. Увага тут приділяється насамперед об’єму на скронях і потилиці, тому зачіска виглядає пишною. Класичне рівне, гладке, з чітким зрізом – саме таке каре виглядає дуже стильно і також не вимагає багато часу на укладання. Можна вибрати прямий зріз або трохи асиметричний – із подовженими передніми пасмами, обидва варіанти будуть безпрограшними.

Кучерики
Стрижка "Кучерики"

Дрібні кучері нададуть образу справді карколомного ефекту. Цей романтичний образ, можливо, не буде доречним «на кожен день», натомість для вечірки – саме те. Таку стильну зачіску можна зробити за допомогою бігудів чи плойки невеликого діаметру. Просто зафіксуйте локони лаком – і стильний лук готовий. У салоні можна зробити афро-накрутку, тоді локони протримаються 3-4 дні.

«Уют» №2-12.01.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *