Субсидія не за місцем реєстрації

Субсидія не за місцем реєстрації
Субсидія не за місцем реєстрації

«Погляд часу» №12-2019

Чи можуть нарахувати субсидію не за місцем реєстрації (прописки), а за місцем фактичного проживання –наприклад, якщо живеш у батьківському домі?

Із запитання не цілком ясно, кому будуть нараховувати субсидію. Якщо автор питання живе у батьківському домі, то на субсидію мають право батьки. Якщо автор вважає, що він може отримувати субсидію на квартплату і комунальні послуги за місцем своєї реєстрації, живучи при цьому в іншому місці, то він має право і на це. Але субсидія не може одночасно нараховуватися людині і за місцем реєстрації, і за фактичним місцем проживання.

Субсидія може (п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України № 848 у редакції від жовтня 2018 року) призначатися громадянам на оплату «комуналки» за місцем фактичного проживання у житловому приміщенні, але без реєстрації у ньому в деяких випадках. Наприклад, якщо вони:

♦ орендарі житла (при наявності договору найму (оренди));
♦ індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію (у разі нарахування плати за житлово-комунальні послуги);
♦ внутрішньо переміщені особи.

Рішення у даному випадку приймає житлова комісія на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *