Сучасний казанова одружений на 120 жінках

Сучасний казанова
Сучасний казанова одружений на 120 жінках

Багатоженство в Таїланді вважається незаконним, але це не завадило сучасному Казанові взяти в дружини 120 жінок. До цього вони все одна про одну знають і згодні на такий союз.

Тамбоне Прасерт, глава району в провінції Накхоннайок, недавно був змушений офіційно визнати, що він незаконно взяв у дружини більше ста жінок. 58-річний політик і власник успішного будівельного бізнесу запросив до свого будинку представників ЗМІ, щоб пролити світло на своє сімейне життя. На запитання про багатоженство Прасерт чесно відповів: «У мене 120 дружин і 28 дітей. У перший шлюб я вступив, коли мені було 17. Моя дружина була молодша за мене на кілька років. Після неї у мене була низка інших жінок. Більшість із них були молодими, молодше 20 років», – розповів політик.

Коли Прасерт відкрив власний будівельний бізнес, у нього з’явилася незвичайна звичка. Він знаходив собі дружину в кожному місці, де проходило будівництво. «Де б я не будував дім, всюди в мене є дружини. Я люблю їх усіх, а вони – мене», – розповів Прасерт.

Незважаючи на полігамію, зі своїми жінками Прасерт чинить чесно. Щоразу, коли він бере в дружини нову жінку, він повідомляє їй про інших дружин, а їм, у свою чергу, про нове одруження. «Я поважаю їх усіх. У кожному разі я питав у їхніх батьків благословення», – розповів Казанова.

Утримання 120 дружин і 28 дітей – не проблема для Прасерта. Він забезпечує свою численну родину всім необхідним.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *