Сухофрукти, які позбавлять болю в спині

Багато людей скаржаться на проблеми з хребтом, і в більшості випадків усьому виною сидячий спосіб життя. Для того щоб полегшити біль і відновити сили, лікарі рекомендують вживати суміш із трьох сухофруктів.

Суміш сухофруктів від болю в спині

Фахівці кажуть, що найкращими ліками від болю у спині є помірна фізична активність (ходьба, розтяжка, плавання), а також правильний раціон харчування, збагачений кальцієм, вітамінами групи В і т. д.

Зокрема, щодня необхідно вживати суміш із трьох сухофруктів: в’яленого чорносливу (1), інжиру (1) і кураги (5 шт.). Справа в тому, що у складі цих продуктів багато речовин, які сприяють відновленню тканин міжхребцевих дисків.

При частому вживанні сухофруктів хребет буде ставати більш пружним і стійким до навантажень. Примітно те, що окремо ці сухофрукти не володіють таким лікувальним ефектом. Експерти кажуть, що інжир позитивно впливає на серцево-судинну систему, а також на травлення, тому що містить багато клітковини. Плюс до всього, він швидко насичує і вгамовує відчуття голоду.

Однак у цьому сухофрукті багато цукру, тому діабетикам він протипоказаний. У куразі також багато поживних речовин, тому вона корисна при багатьох захворюваннях. Зокрема, сушені абрикоси багаті вітаміном А, без якого неможливе нормальне функціонування організму. Чорнослив містить вітаміни і цінні мікроелементи, які допомагають нормалізувати роботу шлунка і серцево-судинної системи.

Ще у складі цього сухофрукта багато калію, кальцію, магнію, натрію, фосфору та інших речовин.

«Погляд часу» №11-11.03.2021  

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *