Сукня для водія? А чому би ні?

Сукня для водія

Обираючи гардероб для водіння авто, пам’ятайте: всі речі повинні бути не тільки гарними, а й зручними.

Волосся краще прибирати за допомогою шпильок, обруча, смужки або хустки.

Для того, щоб водити автомобіль, не лише потрібно вивчити правила дорожнього руху, скласти іспит, отримати права, вивчити характеристики авто, на якому ви зупините свій вибір, а ще й важливо зрозуміти, як одягатись, щоб почуватися в металевій кареті під час руху максимально комфортно.

Справжня жінка вірна собі у всьому. Врода й органічність у поєднанні з турботливою практичністю, суто жіноча чарівна метушливість та увага до дрібниць виявляються в поведінці, облаштованості побуту й, звичайно ж, у виборі вбрання: починаючи від вечірньої сукні й закінчуючи одягом стильної автоледі. Ніхто не заперечує, що водити автомобіль практично в штанях, однак вони не повинні бути з легких слизьких тканин, типу шовку або сатину, щоб не довелося ковзати на ведійському кріслі. Отже, це не завжди доречно.

Що робити, якщо вам просто необхідно дотримуватись дрес-коду або потрібно потрапити на гламурну вечірку? Тоді сміливо одягаємо спідницю (сукню) і сідаємо за кермо автомобіля. Виключення становлять вузькі довгі спідниці або звуженого фасону типу «чарочка», коли тканина щільно облягає фігуру й сходиться до колін. У них складно сісти елегантно. Такі спідниці сковують рух при водінні.

До речі, деякі жінки просто не вміють сідати в машину в спідницях. Якщо ви хочете сідати в автомобіль гарно, краще потренуватися. Алгоритм такий: відчиняємо дверцята машини -піднімаємо спідницю до пристойної висоти – м’яко й граціозно приземляємося на сидіння – заносимо ноги. І не забудьте розправити спідницю заздалегідь, коли ви сядете.

Волосся краще прибирати за допомогою шпильок, обруча, смужки або хустки. Бажано відмовитися від головних уборів із широкими полями, які можуть обмежувати огляд. Також слід подбати про гарні сонцезахисні окуляри, адже ні сліпуче сонце влітку, ні яскравий сніг узимку не повинні перешкоджати стильній автоледі вести автомобіль. Що стосується аксесуарів, то про масивні браслети з безліччю деталей доведеться забути – як би вони не доповнювали стиль, все-таки можуть заважати водінню, наприклад, під час перемикання передач.

Існують спеціальні рукавички для автолюбителів, без «пальців», і модні дизайнери обов’язково приділяють їм увагу, допомагаючи дамам бути стильними й оригінальними в будь-якій ситуації. Додатково в бардачку в жінки-водія завжди має бути комплект бавовняних рукавичок на всі випадки «автомобільного життя»: бережіть манікюр та пальчики від порізів і скалок!

Взуттю – особлива увага

Жінка завжди прагне бути привабливою і навіть сидячи за кермом автомобіля. Тому вибір взуття для автоледі є питанням принциповим, і кожна прагне вибрати модне, гарне і, головне, зручне для водіння машини.

Як правильно підібрати взуття для поїздки в автомобілі? Давайте розглянемо по пунктах:

  1. Ідеальний варіант – м’яке й зручне взуття, щоб ви добре відчували педалі.
  2. Широкі стійкі підбори, навіть високі.
  3. Що не можна взувати:
  • туфлі або чоботи на дуже тонких, високих і нестійких шпильках, у яких ноги швидко втомлюються;
  • взуття на товстій негнучкій платформі, коли погано відчуваються педалі;
  • «ні» – для високих вузьких черевиків, які заважають кровообігу і нога німіє. Це навіть може призвести до аварії.
  1. Зимове взуття – краще з натуральної шкіри, тому що вона, на відміну від синтетики, добре вбирає вологу.
  2. Літнє взуття – босоніжки, які досить щільно облягають ногу, туфлі-човники, шкіряні мокасини.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.