Сушимо волосся феном правильно

Сушимо волосся феном

Кожна представниця прекрасної половини людства мріє про довге та здорове волосся. Але як його отримати, якщо є необхідність сушити його феном майже щодня?
Після миття ретельно витирайте голову рушником. І ніколи не тріть із силою голову і локони – це одна з найчастіших причин ламкості волосся. Зачекайте 10-15 хв. після душу (цього часу вистачить на сніданок, макіяж або вибір наряду) і тільки потім приступайте до сушіння. А як це робити правильно?

Додайте термозахист

Одна з помилок при сушінні волосся феном – не використання вузькоспеціалізованими засобами. Перше, ніж взятися за фен, щипці для завивки чи праску для випрямлення, примочіть пасма термозахисним спреєм або лосьйоном. Їхня місія – запобігти пошкодженню від високих температур. Наносьте його на підсушене волосся рівномірно, пасмо за пасмом.

Не переборщіть зі стайлінгом

Ще одна з помилок, пов’язаних із процесом сушіння феном – велика кількість продуктів для укладання. Принцип overdose зовсім не припускає кращий результат, адже волосся все одно вбере рівно стільки, скільки йому потрібно. Лайфхак вам на допомогу: якщо нанести продукт на долоні і трохи розтерти, це дозволить обійтися меншою кількістю і нанести рівномірніше.

Виберіть правильну щітку

Якщо у вас довге чи кучеряве волосся, кругла чи плоска щітка не може розплутати всі комочки і розв’язати вузлики. У результаті чого ви тягнете і смикаєте волосся. Допоможе проста дерев’яна щітка. Поки волосся ще вологе, і термо-спрей уже нанесено, пройдіться гребінцем від кінчиків, піднімаючись до коріння. А щітка стане у нагоді під час укладання. Металеві зубчики сильно нагріваються від гарячого повітряного струму фена, тим самим пошкоджуючи волосся.

Тримайте фен правильно

Тримаючи фен максимально близько до волосся, ви не сушите його швидше, а лише пошкоджуєте. Оптимальна дистанція – 15 см. Така відстань забезпечує рівномірну швидку просушку. Плавно рухайте фен від коренів до кінчиків пасом, тримаючи насадку паралельно волосинам.

Сушіть до кінця

Якщо залишити волосся злегка вологим або просушити місцями, а відразу після цього приступити до завивки чи випрямлення щипцями, навіть подумати страшно, що станеться з волоссям. Сушити до переможного потрібно і в разі витягування волосся за допомогою щітки: вологе швидко зав’ється знову.

Іноді складно визначити, чи повністю просушене волосся, адже воно гаряче. Але гаряче не означає сухе. Переключіть фен на прохолодний режим і швидко пройдіться по всій шевелюрі. Після цього сумнівів не залишиться. Якщо волосся кімнатної температури – справу зроблено. Якщо ще вологе чи прохолодне – сушимо далі.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber