«Свати» зблизили, а продюсери розвели по різних кутках

Телесеріал "Свати"

Деякі подробиці особистих стосунків зірок донедавна забороненого в Україні серіалу.

Нещодавно на каналі «1+1» відновили показ комедійного телесеріалу «Свати». У листопаді 2017-го СБУ на три роки заборонила в’їзд до України Федору Добронравову, який грав одного з центральних персонажів – Івана Будька. Заборону ввели через поїздки до Криму і підтримку анексії півострова. Потім Держагентство України з питань кіно скасувало державну реєстрацію «Сватів». У 2016 році Держприкордонслужба заборонила в’їзд російським акторам Миколі Добриніну та Людмилі Артем’євій, які також знімалися у цьому серіалі. Шостий сезон «Сватів» завершився у 2013 році. Виконавець ролі Івана Будька Федір Добронравов заявив, що глядачі все ще чекають продовження, що «в серіалі немає нічого, крім добра, – ні політики, ні крові».

Актор Анатолій Васильєв, відомий за роллю Юрія Ковальова у телесеріалі, розповів, чому вирішив піти з проєкту. За словами актора, після того, як серіал почав знімати інший режисер, серіал втратив будь-який сенс та інтерес. А от «жовта преса» пліткує, що актор Олександр Васильєв пішов із серіалу через постійні глузування у кадрі від «свата» Федора Добронравова. Злагоджена робота всього колективу тривала протягом чотирьох сезонів, але потім з’явилися перші тривожні дзвіночки. Васильєв посварився з колегою по майданчику Федором Добронравовим. Конфлікт спалахнув через сценарій, за яким герой Федора Іван Будько відпускає в’їдливі зауваження та образливі жарти на адресу професора Ковальова. Актор довгий час не загострював на цьому увагу, проте пізніше не витримав і заявив, що навіть у комедійному проєкті не можна ображати честь і гідність людини. Зрештою він змушений був піти з команди, щоб знайти себе у власному кіно.

Проблему вирішили просто: відправили героя Анатолія на лікарняне ліжко з серцевим нападом. Сценаристи вирішили не затьмарювати серіал звістками про смерть, тому лише побіжно згадали про передчасну смерть одного з головних героїв у 1 серії нового 5 сезону. Замість героя Васильєва почав веселити публіку його колега Олександр Олександрович Беркович…

Не менш романтично складалися і стосунки між Людмилою Артем’євою та Олександром Феклістовим. «Олександр Беркович, який грає у кадрі нового чоловіка Ольги Ковальової, закохався в актрису по-справжньому», – стверджують ЗМІ.

Самотня Людмила нібито спочатку відповіла Берковичу взаємністю, але їхні стосунки на майданчику чомусь не сподобалися продюсерам, нібито вони заважають роботі та псують репутацію серіалу. Спочатку пара ховалася від чужих очей, але їх завжди ловили разом.

Потім вирішили «розвести» їх за сценарієм і показувати окремо. Нібито у кадрі вони з’являтися разом не будуть. У результаті пара стала сваритися. Виникли ревнощі одне до одного. Виходить, що спочатку «Свати» зблизили, а потім продюсери розвели їх по різних кутках. Подейкують, що Людмила Артем’єва навіть збиралася заміж за нього вдруге, хоча раніше була переконана, що шлюб її більше не цікавить. Зустрівши свого чоловіка – Олександра Феклістова – вона так і не змогла вийти за нього заміж через жорсткі умови на знімальному майданчику.

Потім серіал перестали знімати через напад Росії на Україну. Затишшя тривало п’ять років. А вже 7-й сезон, який планують випустити на екрани до 2020 року, зробив з Артем’євої та Феклістова справжніх ворогів. Артисти перестали спілкуватися і кожен влаштував своє особисте життя. Гарний роман, якому так раділи всі колеги акторів, так і не зміг стати сьогоденням…

Нещодавно з’явилася інформація про переїзд актриси Людмили Артем’євої за кордон. Нібито артистка вирішила відбути на «невизначений термін» до Німеччини. Однак поки що це чутки.

Говорять і про те, що «Свати» збирається залишити Микола Добринін. Нібито, через те, що йому набридла принизлива роль Мітяя, над яким вічно жартує Іван Будько.

Мовляв, жарти ці часто виходять недобрими, а вигляд актора став асоціюватися у глядачів з образом такого собі «хлопчика для биття», до якого можна запросто підійти на вулиці, поплескати по плечу і посміятися над ним. Добринін скаржився, що у серіалі все обмежується принизливою роллю алкоголіка Мітяя, а акторові хотілося б працювати у більш звичному для себе серйозному, драматичному амплуа.

Українська актриса Анна Кошмал (Женя) саме під час зйомок познайомилася зі своїм майбутнім коханим чоловіком, а пізніше завагітніла і народила сина.

До речі, нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко звернувся до свого українського колеги Володимира Зеленського з привабливою пропозицією знімати серіал «Свати» у сусідній країні…

«Погляд часу» №45-2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *