Свічки з картоплі від геморою

Свічки з картоплі від геморою

В картоплі міститься багато цінних компонентів – вітаміни, мікроелементи, пектини, лізин, лейцин і т.д. Завдяки наявності в картоплі крохмалю, він надає обволікаючу дію, знімає роздратування, що сприяє швидкому загоєнню ранок і тріщин, зникнення болів і свербіння.

Також сира картопля здатна знизити кровоточивість вузлів, зняти запалення і набряклість. Вітамін С, що міститься в овочі, допомагає в зміцненні судин, що при геморої також дуже важливо.

Перед тим як виготовити свічки з картоплі від геморою, потрібно відібрати хороші, якісні бульби без зелених вкраплень, вимити їх і очистити від шкірки. Ножем вирізати свічку, форма повинна бути обтичною. Гострі кути можуть пошкодити запалені слизові оболонки заднього проходу. Розміри супозиторія: довжина – близько 3,5 см, діаметр – 1,5 см.

Приготовлену овочеву свічку необхідно вставляти в анальний отвір перед сном. Перед введенням її поверхню слід змастити, щоб полегшити проходження. Для цього підійде свіжий, рідкий мед або обліпихова олія. Ці продукти мають позитивний вплив при геморої, тому результат від них буде кращим.

Вранці супозиторій діставати немає необхідності. Під час дефекації він вийде самостійно. Процедуру слід проводити щодня. Тривалість терапевтичного курсу – 14-21 день. Якщо є необхідність повторити лікувальну маніпуляцію, потрібно зробити перерву на 1 місяць.

Свічку можна готувати щоразу свіжу, безпосередньо перед процедурою, а також дозволено заготовити заздалегідь кілька штук.

Зберігати супозиторії необхідно у холодильнику в посудині, закритій кришкою. Рекомендується вводити холодну свічку, не зігріваючи її. Холод допоможе швидше зняти больову симптоматику й усунути печіння.

Свічки, що знаходяться протягом ночі у задньому проході, мають пролонговану дію, що особливо допомагає при сильних болях.

«УЮТ» №18-30.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *