Свинка-тільда

Свинка-тільда
Свинка-тільда

М’яка іграшка-лялька – справжнє втілення Жовтої Земляної Свині.

Тільди – це популярні інтер’єрні іграшки, у яких є чимало шанувальників по всьому світу. Однак мало хто знає, що тільда – це справжній бренд, який з’явився з легкої руки норвежки Тоні Фіннангер. Саме вона придумала шити лялечок із текстилю. Головні характеристики таких іграшок – підкреслена простота фігурки, маленькі оченята-точки і рум’яні щоки.

Із часом стали настільки тільди популярні, що таким же чином стали робити не тільки дівчаток-лялечок, але і тварин. До року Свині можна зробити незвичайну річ – тільду у вигляді стилізованої свинки з крильцями. Вона може стати вашим сімейним талісманом на цілий рік! Ну а якщо у вас є запас сил і часу, то таких свинок можна зшити у подарунок кожному гостю на новорічному вечері.

Для виготовлення тільди вам будуть потрібні:

  • папір для шаблонів,
  • ножиці,
  • авовняна тканина бежевого і білого кольору,
  • акрилові фарби рожевого і чорного кольору,
  • чорна оксамитова стрічка,
  • дві червоні намистини,
  • шматочок алюмінієвого дроту,
  • котушка ниток,
  • холофайбер,
  • кілька шпильок.

Свинка-тільда

Виготовлення поробки

Крок 1. Перенесіть шаблони фігурки на паперовий аркуш. Виріжте лекала тільди.

Крок 2. Складіть бежеву тканину у два рази. Розкладіть шаблони й обведіть так, щоб у вас вийшло по дві заготовки для вушок і крил, чотири – для ніг, одна – для тулуба. Важливо помістити шаблони так, щоб часткова нитка тяглася по ширині. Так фігурка буде більш витягнутою, як і належить тільді.

Крок 3. За допомогою швейної машинки прострочіть по контурах усі деталі, залишивши невеликий отвір там, де буде розташовуватися животик тільди. Заготовки для крил, ніг і вух не потрібно прострочувати з однією зі сторін. Виріжте всі заготовки іграшки. Виверніть на лице.

Крок 4. Прострочіть контур верхньої частини крил так, щоб сформувати «пір’я».

Крок 5. Набийте всі частини свинки, допомагаючи собі тупим кінцем олівця. Вушка треба набити зовсім трохи і прострочити поперек заготовки до серединки.

Крок 6. Зашийте всі заготовки, використовуючи потайний шов.

Крок 7. Скрутіть вушка, зігнувши їх упоперек, а потім приколіть шпильками до голови тільди. Пришийте, застосувавши потайний шов. Коли дійдете до частини, яка наближена до центру мордочки, виводьте голку на п’ятачок свинки, паралельно формуючи ніздрі. Повторіть операцію з другим вухом. Нитку потрібно натягувати досить туго, щоб «дірочки» на п’ятачку були поглибленими.

Крок 8. Прикладіть до тіла ніжки, закріпіть шпильками і пришийте потайним швом, прихоплюючи на нитку верхню частину заготовки.

Крок 9. Прикріпіть шпильками крила і пришийте до верхньої частини тіла іграшки.

Крок 10. Скрутіть дріт по спіралі, залишивши подовжену рівну «ніжку» у пару сантиметрів. Увіткніть хвіст.

Крок 11. Намалюйте чорною акриловою фарбою оченята-точки. Червоною чи рожевою фарбою нанесіть трохи рум’янцю на щічки іграшки. Трохи відтіняйте п’ятачок. Пов’яжіть на шию тільді оксамитову стрічку, декорувавши її намистинами-вишеньками.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *