Світло моє люстерко, скажи…

дзеркало в інтер’єрі

На жаль, ми ще не знайшли того самого, яке розмовляє, але варіанти використання дзеркала з того часу значно збільшилися. Від маленьких «косметичних» дзеркал до величезних на шафах-купе – вони прикрашають інтер’єр будь-якої сучасної оселі. Це вже не просто річ, у якій ми бачимо своє зображення і наводимо красу. Дзеркало у якості декоративного елементу допомагає візуально розширити простір кімнати та зробити загальне враження більш динамічним та активним.

Ловимо відображення

Природне світло містить цілий ряд позитивних ефектів, тож необхідно заманити його у найтемніші куточки кімнати! Розсіяне сонячне світло – це позитив та гарний настрій у вас, а для кімнати це можливість показати всі барви, у які ви її колись пофарбували. Всі вазочки та декор будуть виблискувати та інтер’єр точно «заграє»! Дзеркала впустять у кімнату більше світла та повітря. Взагалі, «ловити» дзеркалом світло – це дуже по-скандинавськи, тому що нордичні країни не мають багато сонячних днів у календарі. Якщо ви ввечері запалите свічки чи бра навпроти дзеркала, ви легко створите романтичну атмосферу.

Розширюємо простір

Якщо ви бажаєте зробити вашу кімнату візуально більше і створити відчуття простору, спробуйте повісити велике дзеркало на одній зі стін. Дзеркало буде відображати кімнату, тим самим розширюючи простір. Тут не забувайте про пропорцію – одне дзеркало у красивій рамі на одну невелику кімнату.

Використання декоративних настінних дзеркал в інтер’єрі є неймовірно ефективним. Згадайте у супермаркеті, коли полиця продуктів закінчується дзеркалом – здається, що перед вами безкінечний ряд йогуртів, чи ковбаси. Так і у вітальні можна створити спеціальний «секретний» дзеркальний кут, або ж вдало розширити загальну площу кімнати, розмістивши смуги дзеркал посередині. Це також допоможе візуально зробити довгу вузьку кімнату більш квадратною. До речі, буде дуже круто поєднати такий дзеркальний кут з фотошпалерами, які теж у останні роки ввійшли в моду.
Дзеркало зовсім не обов’язково тільки вішати на стіну! Витончене дзеркало з ніжкою зробить загальний вигляд кімнати більш позитивним та легким. І перед ним дуже зручно дивитися на себе, перевіряючи готовність до виходу.
Спробуйте поекспериментувати, і повісити вертикальне дзеркало горизонтально, над диваном, замість картини. Виглядає дуже стильно і креативно.

Небанальні рішення

  • Якщо ви бажаєте трошки розшити коридор спробуйте повісити дзеркало на двері, особливо, якщо у вас ще немає великої шафи, але є двері у «комору».
  • Можна скомпонувати декілька невеликих дзеркал та повісити їх у творчому безладі на стіну.
  • Зараз популярні дзеркала з написами, які мотивують та радують кожного разу. Вони теж будуть допомогти візуально створити відчуття легкості та простору, ще й сонячних зайчиків додадуть. Тут може бути «в тему» і дзеркальний декор!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber