Сила молитви

Сила молитви

Хочете вірте – хочете перевірте!

Якщо читати молитву впродовж 10-15 хв. подумки чи вголос, змінюються внутрішні показники організму.

Цілющу силу молитви дослідив Михайло Лазорик, кандидат медичних наук, експериментальним шляхом. Досліди тривали 15 років. Науковець брав венозну й капілярну кров у добровольців, робив її аналіз. А потім просив досліджуваного або когось із близьких читати молитву протягом 10-15 хв. подумки чи вголос. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові. Кров ставала іншою на клітинному рівні.

Усі експерименти показали одне і те ж: після молитви агресивність інфекції в організмі падала. Особливо, коли йшлося про гостру фазу хвороби.

Молитва – це не просто слова. Це коливання певної частоти. Давно доведено, що молитва змінює структуру води. Адже феномен освяченої води на Хрещення – це не міф, а науковий факт. А людина майже на 80 % складається з води. Тож, діючи на найголовнішу рідину нашого організму – кров, молитва змінює її на клітинному рівні навіть у тому випадку, коли читати її подумки.

А коли вона промовляється чи чується, звукові упорядковані коливання додатково діють на організм людини і викликають зміни показників крові, зменшують запальні процеси, чинять цілющу дію.

«Погляд часу» №36 – 2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *