Симптоми хворої печінки

Симптоми хворої печінки

Медики розповіли про основні ознаки  хворої печінки. При цьому, лікарі нагадали, що цей орган є одним із найважливіших в організмі людини.

Робота печінки впливає на стан усього організму, оскільки у певному сенсі цей орган є головним у тілі людини. Проблеми з печінкою з’являються через неправильний спосіб життя, але варто звернути увагу на головні шість ознак цих проблем.

  • Із печінкою не все гаразд, якщо спостерігається жовтий відтінок шкіри. Це відбувається через білірубін, що скупчився в організмі. До слова, цей симптом відноситься і до туберкульозу, що розвивається.
  • Також може з’явитися свербіж шкіри. Це говорить про порушення відтоку жовчі. Коли відбувається її застій, то жовч відправляється назад у кровотік.
  • Печінка бере активну участь у метаболізмі. Будь-які порушення відповідно одразу ж відбиваються на стані живота. Зокрема, у черевній порожнині накопичується рідина. Також в області щиколоток і ступнів набрякають ноги.
  • Темний колір сечі – ще один симптом хворої печінки. Причина тут криється у підвищеному вмісті білірубіну, з яким орган самостійно не справляється.
  • Якщо на руках, обличчі, шиї лопаються капіляри, то це також говорить про проблеми з печінкою. Необхідно звернутися до лікаря, щоб з’ясувати, які процеси порушені.
  • Печінка навіть може впливати на ясність думок. Коли в організмі накопичується величезна кількість токсинів, мозок починає працювати гірше.

«Погляд часу» №38-2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Симптоми хворої печінки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *