Сироватка з часником

Писати чи не писати? Зізнаюся, коливався. Адже без кінця повторювати, що 2 х 2 = 4, смішно. Це я до слова про користь сироватки з часником. Мій приклад тому підтвердження. Від верху до низу не болить жоден суглоб: ні шуму, ні скрипу, ні дзвону. Навіть хворе серце стало здоровим.

Сироватка з часником

Була гіпертрофія лівого серцевого шлуночка. Зникла. Остання ЕКГ показала: все в нормі, пульс 59. Плівку зберігаю. Можу показати будь-кому, хто не вірить.

Ось вам і сироватка з часничком. У кращому випадку йде поросятам, телятам. У гіршому – у смітник. І прикладів такого невігластва не перелічити. Полин, кропива, топінамбур – найцінніші ліки… Не в пошані. А у мене в пошані і служать на користь здоров’ю. Глина, як рашпіль, чистить кишківник, чистить кров від отрут і токсинів, але серед хворих не дуже популярна. Прикро.

Усе, що я роблю, до смішного дешево і просто, а результат, на мою думку, приголомшливий.

Уранці сироваткою я став промивати очі. Не погано. Поки читаю без окулярів. Раджу цю процедуру тим, хто зайнятий на курному виробництві. Ось рецепт…

Вранці натщесерце потрібно пити 200 мл молочної сироватки з зубчиком часнику середнього розміру. Повільно розжовувати зубчик часнику і також повільно запивати сироваткою.

По-перше, добре працює кишківник.

По-друге, очищаються судини. Це я відчув на своїй спині, вона перестала німіти. До цього нічого не допомагало. Тепер ходжу прямо, можу працювати нахилившись, і ніяких проблем.

Сироватка розчиняє яєчну шкаралупу. Чим не ліки для зміцнення кісток? Настої трав на сироватці набувають більшої сили. Ось така вона чарівниця, ця простенька на вигляд сироватка. Koли у мене з’являються надлишки сироватки, я запасаю про запас. Роблю це так.

На 0,5 л сироватки 1 ч. л. цукру без верху. Закриваю – і в холодильник. Цукор перетворюється на вуглекислоту. Зберігається довго. Шипучий, приємний, корисний напій. Таким чином, можна пити сироватку кожен день цілий рік, усе життя, не знаючи хвороб. Дешево, просто. Усього лише треба захотіти і не лінуватися.

Дай Боже, щоб моя порада пішла кому-небудь на користь. Буду радий.

Василь Бабіч

«Уют» №44-03.11.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *