Систему видачі автономерів змінять

Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт МВС зі зміни правил видачі номерних знаків для транспортних засобів.

Систему видачі автономерів змінять

Проєктом Закону пропонується передати право виготовлення номерних знаків для транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації, та номерних знаків для разових поїздок суб’єктам господарювання.

Зараз Головний сервісний центр МВС щорічно проводить тендерну процедуру на замовлення, виготовлення та закупівлі номерних знаків на авто. Потім закуплені автономери передаються до регіонального сервісного центру, які, у свою чергу, передають їх до територіальних органів. Така процедура вкрай громіздка й економічно невигідна.

Раніше після реєстрації транспортного засобу людина отримувала свідчення і номерний знак. Тепер буде отримувати тільки свідоцтво, а вже автономер замовляти у того підприємства (підприємця), яке має право проводити його за державним стандартом. Ця ініціатива дає можливість громадянам на свій розсуд вибирати комбінації номерних знаків, які є у вільному доступі, а не тільки ті, які є в сервісному центрі МВС.

Якщо законопроєкт буде підтриманий, то це стане ще одним кроком до спрощення процесу надання державних послуг.

Передача підприємцям функції виготовлення номерних знаків сприятиме економії державних коштів і спрощення процедури надання адміністративних послуг, адже власник авто сам зможе зайти до електронного кабінету, знайти вільний номер і забронювати його. Крім того, передача функції суб’єктам господарювання буде сприяти розвитку малого бізнесу.   

«Погляд часу» №45-05.11.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *