Табу в догляді за шкірою

Табу в догляді за шкірою
Табу в догляді за шкірою

«УЮТ» №13-2019

Кожна жінка мріє про те, щоб її шкіра мала сяючий і здоровий вигляд і залишалася молодою якомога довше. Однак деякі помилки, яких припускаються під час догляду за шкірою, здатні нашкодити красі. Косметологи виділили кілька основних табу, про які обов’язково потрібно знати при догляді за шкірою.

Якомога рідше торкатися до обличчя. Експерти нагадують, що чим частіше ви будете чіпати (або терти) шкіру обличчя, тим більше висипань у вас може з’явитися. У процесі дотику бактерії, що знаходяться на шкірі рук, можуть потрапити на обличчя, спровокувавши появу прищів та інших наслідків. І назавжди забудьте про звичку самостійно видавлювати прищі.

Регулярно користуватися сонцезахисними засобами.
Навіть якщо ви вважаєте, що на вулиці похмуро і прохолодно, все одно не слід відмовлятися від використання сонцезахисних засобів. На думку експертів, сонячні промені здатні не тільки викликати гіперпігментацію й появу ранніх зморшок, але і привести до втрати еластичності шкіри. Щоб нейтралізувати дію УФ-променів, необхідно регулярно наносити сонцезахисний крем на шкіру, а в літній період не варто забувати про головний убір із широкими полями.

Використовувати пілінг. Необхідно ретельно, але дбайливо очищати шкіру. Експерти рекомендують регулярно видаляти відмерлі клітини за допомогою пілінгу, завдяки чому можна зберегти здоровий і сяючий вигляд надовго. Тільки не варто захоплюватися, адже частий (або неправильно підібраний) пілінг здатний пошкодити шкірний покрив і заподіяти дискомфорт.

Переглянути свій раціон. Надмірне захоплення десертами, соліннями, кофеїном і міцними алкогольними напоями негативно позначаються на стані шкіри і призводить до раннього старіння.

Відмовитися від шкідливих звичок. Крім усього, що вони негативно впливають на стан здоров’я, вони призводять до забивання пор і появі вугрів у Т-зоні, ранніх зморшок і передчасного старіння. Тому якщо ви хочете якомога довше залишатися молодою і мати здоровий колір обличчя, позбудьтеся від згубних звичок і почніть вести активний спосіб життя.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *