Такі модні босоніжки!

босоніжки

На піку популярності зараз різні моделі босоніжок, серед яких кожен підбере собі ідеальну пару.

Закриті. Така модель нагадує ботильйони, але при цьому носок або п’ята обов’язково будуть відкриті. Такі босоніжки чудово доповнюють вечірні та повсякденні образи. Вибираючи більш закриту модель, віддай перевагу натуральним матеріалам із перфорацією.

На низькому ходу. Стилісти вловили бажання дівчат гарно виглядати і відчувати себе зручно. Багато брендів пропонують босоніжки на плоскій підошві, невеликому каблучку чи тонкій тракторній платформі. Сучасне оформлення такого взуття дозволяє поєднувати його з будь-яким одягом, навіть із сукнями у романтичному стилі.

На випускний. Немає універсального рішення, вибір святкової пари безпосередньо залежить від уподобань модниці, а також від обраного наряду. На високих підборах, платформі або танкетці, а можливо і зовсім на плоскій підошві, вибір залишається за вами.

Босоніжки-сліпони. У босоніжках-сліпонах можуть одночасно бути відкриті п’ята і носок, або щось одне. Вони можуть мати тонку підошву, платформу чи навіть танкетку. Верх найчастіше виконаний із текстилю чи перфорованої шкіри.

Сабо. Відсутність будь-якої фіксації п’яти стало відмітною особливістю моделі. Створювати комплекти з цією парою слід обережно. Сабо не можуть повною мірою замінити туфлі в образі, зате для неформального міського стилю casual або для наряду на пляжну вечірку стануть прекрасним доповненням.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber