Тала Калатай розлучилася з чоловіком після 15 років сімейного життя

Тала Калатай розлучилася
Популярна телеведуча, актриса театру і кіно Тала Калатай офіційно розлучилася з телепродюсером Андрієм Слободяном. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook. Разом із Слободяном актриса була довгі 15 років, пара виховує двох дітей – дочку Марію і сина Макара.
Тала Калатай пояснила, що розлучається з чоловіком друзями, але попередила – вона коментує своє розлучення в перший і останній раз: «Сьогодні ми з Андрієм завершили великий і чудовий етап нашого життя. Це рішення було прийнято давно і обопільно. Сьогодні це сталося офіційно. Для когось це не новина, а для когось – навпаки… Я прошу другу категорію друзів не непритомніти. Усе добре, ми залишаємося друзями, батьками двох прекрасних дітей, у нас є і будуть Дімон, Домік і Тіна… Ви можете не соромлячись кликати нас обох у гості, і що характерно, ми прийдемо.
Слобік, спасибі тобі за всі ці 15 років. За дітей, за друзів, за собак. І ти прекрасно знаєш, я все одно буду подавати патрони, якщо потрібно буде. Просто все треба робити вчасно і з найменшими втратами, я вважаю… Потрібно залишатися людьми в будь-якій ситуації, особливо коли є діти.
Сумно мені? Так, звичайно. Але далі завжди краще. Не бійтеся змін, коли вони усвідомлені, це на краще! Бути добру. Це все, що скажу з приводу нашого розлучення. Більше коментарів давати не буду, сорі», – написала в соцмережі Тала Каталана.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber