Тарифи поки не зміняться

Тарифи поки не зміняться

Із 1 квітня повинні були ввести RAB-тарифи на електроенергію, а також переглянути ціни на газ і опалення. Але цього поки не відбудеться. Їх відклали орієнтовно на два місяці.

За тарифами на електрику: у Нацкомісії з енергетики і комунальних послуг пообіцяли провести обговорення на рівні регіонів.

А що стосується тарифів на газ, то їхнє підвищення бвідбудеться не раніше 1 червня. Справа у тому, що їх доля безпосередньо пов’язана з законом про Антикорупційний суд. На цьому законопроекті наполягає МВФ. І якщо прийнятий документ задовольнить фонд, то наступною умовою для виділення Україні траншу стане питання тарифів на газ.

У зв’язку з цим уряд вирішив взяти паузу на два місяці. Якщо за цей час законопроект по антикорупційного суду не приймуть, то на поточній програмі співпраці з МВФ можна буде ставити хрест. Справа у тому, що влітку депутати нічого приймати не будуть, а з осені вже МВФ припине видавати Україні кредити, тому що програма співпраці буде підходити до кінця. Та й перед президентськими виборами на підвищення тарифів влада навряд чи піде.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber