Телефон зачепить вас у відповідь

Телефон зачепить вас
Телефон зачепить вас у відповідь

Дослідник взаємодії між людиною і комп’ютером Марк Тейссьер пропонує прикріпити до смартфону моторошнуватого виду палець. Палець зможе чіпати і погладжувати свого власника, передаючи йому тактильний сигнал при отриманні повідомлення. Також смартфон зможе повзти, як гусінь, використовуючи це дивне пристосування. Крім того, на нього можна встановити підсвічування або датчики. Усе це допоможе збільшити спектр взаємодії з пристроєм і розширити досвід спілкування людини з пристроями.

Щоб урізноманітнити тактильні відчуття, можна вибирати різноманітні оболонки для цього пристрою, він може бути пластиковим, хутряним або схожим на справжній людський палець. Для того щоб він міг рухатися в ньому, використовується п’ять окремих моторчиків.

Не можна сказати, що ця технологія сильно змінить життя людини. Швидше за все, вона залишиться просто забавною річчю, яку хтось придумав для розваги. Але якщо ця технологія отримає розвиток, то можна уявити, що річ із сімейки Адамс стане реальністю в наших будинках.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *