Теракотовий гардероб: кому личить і з чим носити

Теракотовий гардероб

Будь-яка модниця стикається з ситуацією, що непросто придумати вдалий образ із новопридбаною у магазині річчю. Наприклад, із чим поєднати теракотову сукню чи іншу річ цього кольору. Адже він складний, не всім пасує і не з усією палітрою поєднується. Розберемо особливості цього кольору.

Яким дівчатам пасує теракотовий

Теракотовим називають відтінок, у якому поєднуються червоний і коричневий кольори. Він насичений, але у той же час спокійний. Недаремно з точки зору психології він додає впевненість, створює відчуття стабільності. Носити його може дівчина з будь-яким типом зовнішності, але по-різному.

Сміливо можуть використовувати цегляний в одязі красуні, які відносяться до кольоротипу «осінь». Колір вигідно підкреслить руде волосся і світлу шкіру. Дівчатам із холодним підтоном шкіри також не варто боятися експериментів із цим відтінком. Їм підійдуть і аксесуари, й основний, і навіть верхній одяг. Але все ж краще розбавляти ансамбль іншим тоном, щоб виглядати більш гармонійно. А ось модниці з теплим жовтуватим відтінком шкіри повинні бути обережними. Теракотова блузка спростить їхній вигляд, зробить обличчя землистим. Але це не означає, що треба відмовлятися від кольору. Головне, щоб він не був основним. У першу чергу варто звернути увагу на штани та спідниці.

Про поєднання кольорів із цегляним відтінком

Тільки при вдалій комбінації відтінків виглядатимете дійсно стильно. Незважаючи на те, що підійде не вся палітра, варіантів можна підібрати безліч.

Білий чудово поєднується з різними кольорами, у тому числі і з цегляним. Образ буде свіжим, але не легковажним. Подібна комбінація підходить для будь-яких випадків. Доречною буде теракотова легка сорочка і світла довга спідниця, а також – класична блуза і теракотові штани.

Інше надійне рішення – поєднання з чорним. Такий образ виглядає у міру строгим, але дуже елегантним. Складний, насичений рудий не дозволить йому бути нудним. Причому можна експериментувати як з основним одягом, так і з аксесуарами. Наприклад, чорний ремінь добре підкреслить червоно-коричневу сукню. Такого кольору спідниця чи штани і чорна водолазка виглядають стримано, але стильно.

Якщо виникла трудність, який колір підібрати, то варто згадати про ще один нейтральний – сірий. І з червоно-коричневим він добре поєднується. На відміну від комбінації з чорним не створюється чіткого контрасту, образ виходить м’яким і затишним. У такому вбранні можна виглядати гідно кожен день, у тому числі і скласти офісний комплект. Зверніть увагу, що з цегляним помаранчевого підтону більше гармоніює світло-сірий, а з темним варто вибирати яскраві та насичені варіації.

Поєднання схожих кольорів зазвичай виходить гармонійними. Тому можна сміливо надягати ансамбль із коричневим. Це вдале рішення для осені. Також до інших комплектів, особливо з білим, добре підійдуть коричневі аксесуари.

Бежевий також можна вважати спорідненим теракотовому. Поєднання виходять дуже ніжні та романтичні, доречні у будь-яку пору року. Бежевий може бути основним або розбавити інші комплекти. Теракотова сукня-футляр і витончений бежевий жакет підійдуть для офісного стилю.

Брюнеткам підійдуть різні відтінки теракотового. А білявкам варто віддавати перевагу цегляно-помаранчевим. Він не відволікатиме увагу від зовнішності дівчини, зробить її більш м’якою.

Органічно поєднується цегляний із зеленим. Виходить природна комбінація, яка виглядає природно. Виглядає такий комплект досить спокійно, але оригінально.

Можна носити цегляний із жовтим. Краще віддати перевагу темно жовтим речам гардероба, підійде і гірчичний. Але його рекомендується використовувати у деталях або в окантовці. Блідо-жовтий варто носити у верхній частині, це може бути сорочка чи блузка, яка поєднується зі штанами чи спідницею.

До речі, сумки цегляного кольору – яскравий акцент у будь-якому комплекті.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber