Тест IQ: що означають результати тесту на інтелект

що означають результати тесту
що означають результати тесту

Лише 10 % людей на планеті – справжні розумники. Як результати тесту IQ відображаються на реальному житті? Чи визначає цей тест ваше майбутнє?
Від рівня інтелекту залежить ваш потенційний успіх у житті. IQ тест у більшій мірі – це тест на вміння мислити оригінально.

Люди за силою мозку діляться так:

-50 % мають середній інтелект (від 90 до 110 балів);

-20 % розумово-відсталі (від 75 до 90 балів);

-20 % мають інтелект вище за середній (від 110 до 125 балів);

-10 % справжні розумники (від 125 балів).

Один із найвищих зафіксованих результатів тесту IQ показав Альберт Ейнштейн. Його інтелект склав аж 200 балів. Шахіст Гарі Каспаров отримав результат у 190 балів, Білл Гейтс – 160 балів. Також 160 балів набрали знаменитий вчений Стівен Хокінг та славетний кінорежисер Квентін Тарантіно. Напрочуд розумні та деякі інші зірки Голлівуду. Результат Наталі Портман – 150, Мета Деймона – 145 балів, Гарісона Форда і Мадонни – по 140 балів. Такий самий результат і у Хіларі Клінтон, а от Барак Обама і Бред Пітт мають досить середній результат у 120 балів. У Брітні Спірс усього 98 балів. У Періс Хілтон – 70 балів.

Люди з інтелектом від 90 до 110 балів легко опановують різні професії. Але вони не здатні керувати іншими та виконувати роботу, що вимагає високої кваліфікації.

Люди, у яких коефіцієнт інтелекту менший за 75 балів професійному навчанню не піддаються. В Америці таких навіть в армію не беруть.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *