Тест на визначення особистості

Тест на визначення соціотипу людини
Що ви більше любите: 1) огірок чи помідор; 2) диню чи кавун?

«УЮТ» №27-2019

Гумористичний, але дуже точний тест на визначення соціотипу людини. Влучно виявляє ваші основні властивості й риси. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу й дайте відповідь на два запитання.

Що ви більше любите:

1) огірок чи помідор;
2) диню чи кавун?

От і все.

Результати тесту:

Огірок і диня

Такий вибір більш характерний для чоловіків, ніж для жінок. Чоловіки цього типу мужні й серйозні. Вони рідко потрапляють під вплив і не схильні до алкоголізму. Серед них багато спортсменів і любителів подорожей. Жінка з таким чоловіком буде почувати себе як за кам’яною стіною – його відповідальність поширюється і на сімейні відносини. Такі чоловіки цілеспрямовані й легко досягають поставленої мети. Але в даного типу є й недоліки – цьому чоловікові бракує романтизму, тому якщо жінка чекає від нього квітів, то їй краще не чекати біля моря погоди, а прозоро натякнути, що хотілося б отримати в подарунок букет. Жінки цього типу часто стають начальниками, але в сімейному житті вони безпорадні, як діти, – погано готують, не вміють розподілити бюджет, не люблять прати й мити посуд. Однак у такої жінки чоловік знайде вірного й розуміючого друга.

Помідор і кавун

Помідорно-кавунові люди веселі й активні. Вони відрізняються підвищеною комунікабельністю, але не завжди бувають рівними в спілкуванні: вибуховість їхнього характеру нерідко призводить до скандалів. Чоловіки цього типу гурмани. Вони ледачі й надають перевагу капцям і халату, а не рюкзаку і спальному мішку. Жінки помідорно-кавунового складу емоційні, люблять тварин і домашній затишок, з ними поруч завжди тепло і спокійно. Вони не люблять інтриг, але можуть допустити нетактовність, оскільки завжди кажуть те, що думають: щирість і відвертість – головна психологічна якість помідорно-кавунових людей.

Огірок і кавун

Люди такого складу постійно відчувають душевне сум’яття. Їх зовнішній спокій і стриманість таять у собі внутрішнє напруження. Про таких чоловіків говорять: у тихому болоті чорти водяться. З огірково-кавуновою людиною живеш як на вулкані – ніколи не знаєш, що буде завтра і яку ідею вона зараз виношує. Огірково-кавунові жінки не влаштовують скандалів через дрібниці – вони збирають образи і в один прекрасний день здатні перебити весь посуд у домі, нерідко на голові бідного чоловіка.

Огірково-кавунові люди – найбільш творчий тип. Вони вміють міркувати, серед них часто зустрічаються вчені й винахідники. З іншого боку, якби Остап Бендер проходив цей тест, то він, напевне, потрапив би в табір огірково-кавунових людей.

Диня і помідор

Якщо вам близькі саме ці плоди – ви врівноважені, тактовні, спокійні. Ви володієте внутрішнім тактом і чуттєвістю. Ви любите гарні речі й маєте відмінний смак. Чоловіки цього типу дещо жіночні. Дуже часто вони стають художниками, музикантами, загалом, творчість найближча цим людям. Жінки цього складу швидко закохуються, вразливі, у коханні вони жагучі й постійні. З них виходять віддані, ніжні і дбайливі дружини. А ось чоловіки, які належать до цього типу, можуть виявитися самозакоханими егоїстами.

P.S. Кращі шлюби укладаються між:

  •  чоловіком «диня-огірок» і жінкою «огірок-кавун»;
  •  чоловіком «диня-помідор» і жінкою «диня-огірок»;
  •  чоловіком «огірок-кавун» і жінкою «помідор-кавун»;
  •  чоловіком «помідор-кавун» і жінкою «помідор-диня».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

1 коментар до “Тест на визначення особистості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *