Тест «Обери свій колір»

Тест обери свій колір
Тест «Обери свій колір»

Цей тест дозволить вам дізнатися про себе більше. Подумайте, будь-ласка, який із названих нижче кольорів найбільш вам приємний останнім часом, виберіть колір і прочитайте інтерпретацію.

Зелений. Його вибирають люди, які вважають себе реалістами. Вам не позичати волі, наполегливості і цілеспрямованості. Здається, ви народжені для того, щоб керувати іншими. Точна пам’ять, уміння чітко і ясно викладати думки – ваші сильні сторони. При цьому ви зі смутком помічаєте, що не всі розуміють ваші благородні наміри – це дратує. Будьте обережні: навчіться розслаблятися і не бачити невдач.

Червоний. Оптимісти і життєлюби завжди обирають цей колір. Прагнучи успіху, ви зазвичай досягаєте результату у будь-якій діяльності. У вас постійне бажання активних дій, ініціативи, конкуренції у роботі, спорті тощо. Ви живете теперішнім, керуючись у житті принципом «переживати неприємності по мірі їх надходження». У вас часто з’являється бажання кардинально змінити сферу діяльності.

Фіалковий. Ви чуттєві, чарівні, привітні. Зовнішній світ із його грубими реаліями не викликає у вас симпатій. Ви намагаєтеся жити у своїй, створеній уявою країні, де є місце романтиці, сентиментам, справжній дружбі і ніжним стосункам. У вас особлива потреба у тонкому розумінні з боку партнера. Вам хочеться, щоб усі, хто вас оточує, помічали і позитивно оцінювали вашу чарівність. Усе таємничо-містичне викликає у вас жвавий інтерес. Ви любите, відчуваєте і розумієте справжнє мистецтво.

Синій. Його вибирають люди з урівноваженим характером, схильні до споглядання. Вам властивий спокійний, розмірений спосіб життя, потяг до гармонії і задоволеності. У вашому житті не має місця хаосу і поганому настрою; події розвиваються плавно, відповідно до традицій. Ви відданий партнер і дуже вразливі у питаннях, що торкаються кохання і одруження. Ви розгублюєтесь у ситуаціях, які швидко змінюються. Ви сором’язливі, слабкі, але небезпечні, коли хтось стає у вас на дорозі.

Жовтий. Символічно, що жовтий колір відповідає теплу сонця, духу щастя, свободи. Ви живете очікуванням щастя у всіх його незчисленних проявах. Від вас віє оптимізмом і приязністю, але ваша постійна посмішка часто виявляється маскою, за якою приховується внутрішня напруга і бажання уникнути труднощів. Ви хочете поваги і можете бути прикладом працьовитості, але наполегливість і старанність приходять до вас епізодично, час від часу. Ви рідко перебуваєте у спокої, увесь час шукаєте чогось нового і схильні до змін заради змін.

Коричневий. Якщо у вас з’явилася любов до коричневого кольору, то це означає, що у вас з’явилася маса проблем, подолати які, ви не в змозі. Це може бути конфліктна атмосфера у колективі, дискомфорт в особистому житті, чи важка хвороба. Вам явно не вистачає того, що англійці називають «мій дім – моя фортеця», тобто місця, де можна відчути себе у безпеці. У будь-якому випадку, вам необхідний відпочинок і спокій, доброзичливе оточення.

Чорний. Зазвичай його обирають люди, пов’язані з підприємницькою діяльністю. У багатьох випадках вибір чорного обумовлений традиціями і тенденціями у моді і в цьому випадку мова йде про колір не улюблений, а скоріше модний.

При цьому, якщо ж вам усе-таки  подобається чорний колір сам по собі, це означає, що теперішній період життя складається не найкращим чином – у будь-який момент може статися спалах екстремальної поведінки, про який потім доведеться жалкувати. Ви наполегливо намагаєтеся відстоювати свою точку зору, драматизуєте ситуацію, вимоги до себе вважаєте завищеними, повстаєте проти своєї долі і схильні діяти нерозсудливо.

Сірий. Вам властива доля самолюбства, яка багато у чому визначає ваші вчинки. Ви здатні ефективної і плідної діяльності. Можливо, люди вважають вас непересічною особистістю, але лише собі ви можете зізнатися, що всі ці досягнення – тільки результат втечі від проблеми, яка турбує вас. Ви здатні приховувати свої істинні наміри і досягати своїх цілей, залишаючись при цьому ніби у стороні від того, що відбувається. Кар’єра політика чи бізнесмена може виявитися дуже вдалою.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *