Тест: «Твоя книга – твоє обличчя»

книга

Якщо ти читаєш хоч щось, це вже дуже добре. Адже ти допитливий, небайдужий та освічений – умієш же читати, як мінімум. А от про які інші риси характеру можуть розповісти твої читацькі смаки?

Жахи та трилери читають прагматичні люди, реалісти, холерики, схильні до гучних вчинків та лінюхи.

Шанувальники коміксів та журналів мають яскраво виражене почуття гумору. Також їм властиві доброта та позитивне ставлення до життя. Хоча інколи вони можуть засмучуватися та страждати від депресії, на кшталт «мене ніхто не любить, піду я утоплюся».

Гумористичну літературу читають однолюби, люди без претензій та амбіцій. Ці люди обережні у виборі, нерішучі та несміливі.

Наукові, історичні та документальні книги читають зухвалі, імпульсивні, схильні до депресій особистості. Вони мають шарм та власну точку зору. Такі люди можуть бути егоїстичними та недружелюбними.

Мелодрами, драми та романи читають ті, хто шукає кохання на все життя. Як правило, це людина, яка захоплюється собою, відповідальна, показна, але сором’язлива та часом агресивна.

Фантастику та фентезі читають люди з різноманітними смаками, сентиментальні, нерішучі. Саме вони найчастіше можуть відступитися від цілі та змінити свою думку.

Шанувальники детективів вирізняються комунікабельністю та звичкою пороздумувати. Це рішучі люди, врівноважені, спокійні та миролюбиві. Проте у той же час вони надто емоційні та спраглі небезпечних пригод.

Пригоди ж люблять горді люди, готові завжди допомогти, які претендують на найкраще у цьому світі. Ці люди завжди прагнуть до самореалізації, але інколи замкнені у собі та потайні. Читачі «Пригод» не жадібні і завжди порадять друзям те, що читають і самі, знаючи, що і друзям це пригодиться і буде цікаво.

А що читає твій друг?

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber