Технології майбутнього в стоматології

Технології майбутнього в стоматології
Технології майбутнього в стоматології

«УЮТ» №18-2019

Стоматологія – одна з галузей медицини, що найбільше стрімко розвивається. Удосконалення технологій забезпечує швидке впровадження нових інструментів, матеріалів і методик лікування.

Лікувальний промінь

Лазерне обладнання було успішно впроваджено в стоматологію лише недавно, але за короткий термін здійснило справжню революцію. Пов’язано це з відмінними можливостями лазера у сфері лікування. Лазерну техніку використовують для вирішення найрізноманітніших завдань: лікування карієсу; усунення запальних процесів; хірургічне втручання; установка імплантів.
Головними перевагами технології є: точковий вплив, відсутність вібрацій і больових відчуттів.

«Друкування» протезів

Однією з найбільш затребуваних послуг в стоматології є виготовлення коронок, вставок, пломб і імплантів. Так як при виробництві подібних компонентів потрібна висока точність, то впровадження 3D-принтерів дозволить істотно підвищити якість матеріалів і знизити вартість, зробивши послуги протезування більш доступними для пацієнтів. 3D-технологія друку вже сьогодні впроваджується в клініки, зарекомендувала себе і в естетичному плані готових виробів, і в питанні зносостійкості.

Цифрові ресурси

При роботі з ротовою порожниною дуже важливо отримувати точну інформацію про стан зубів і ясен, а також формувати повну картину для планування процесу лікування. У цьому питанні незамінну допомогу надають сучасні цифрові технології, за допомогою яких можна створювати точні віртуальні моделі й макети. Вони не тільки дозволяють стоматологу визначити фронт робіт, але й допомагають пацієнтові побачити, як буде виглядати майбутній протез або імплант. Також цифрові ресурси дозволяють зберігати результати робіт у зручному форматі для передачі й аналізу.
Як висловився один із медичних експертів, майбутнє стоматології – справжня наукова фантастика.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.