Ти – те, що ти їси

що ти їси
Ти – те, що ти їси

Їжа корисна для тієї частини тіла, на яку схожа.
9 продуктів, які за формою нагадують ті частини організму, для яких вони особливо корисні.

Морква – очі
Наріжте моркву пластинками трохи навскоси – і побачите, наскільки цей овоч нагадує око, аж до найдрібніших ліній, які імітують райдужну оболонку. І це правда, що, налягаючи на моркву, ви робите для своїх очей добру справу. У ній повно вітамінів і антиоксидантів (бета-каротину, наприклад), які знижують загрозу втрати зору у літньому віці.

Волоський горіх – мозок
Складочки і зморшки волоського горіха роблять його форму неймовірно схожою на мозок із його лівою і правою півкулями. І не дивно, що горіхи вважаються «їжею для сірої речовини» – вони містять високу концентрацію омега-3 поліненасичених жирних кислот, які підтримують нормальне функціонування мозку.

Селера – кістки
Довгі тонкі стебла селери схожі на кістки – і дуже для них корисні. Селера – джерело кремнію, який регулює мінералізацію кісток.

Помідори – серце
Розріжте помідор навпіл, і побачите численні камери, які нагадують структуру серця. Дослідження показали, що завдяки умісту лікопена томати знижують ризик серцевих захворювань. Причому, якщо ви додасте до цього овочу трохи жиру, то засвоюваність лікопена зросте майже у 10 разів.

Грейпфрут – груди
Схожість із жіночими грудьми круглих цитрусових начебто лимонів і грейпфрутів може бути більше ніж просто випадковістю. У грейпфруті містяться так звані лімоноїди – речовини, що перешкоджають утворенню ракових клітин у грудях.

Червоне вино – кров
Червоне вино, яке схоже на кров, багате антиоксидантами і поліфенолами. Випивши трохи червоного вина, ви отримуєте захист проти холестерину, який може стати причиною серцевих захворювань. Крім того, вино розріджує кров, а значить – перешкоджає утворенню кров’яних згустків.

Імбир – шлунок
Імбир схожий на шлунок, як відомо, допомагає впоратися з нудотою. Він володіє протизапальними й антиоксидантними властивостями.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *