Тирса для великого врожаю

Тирса для великого врожаю
Тирса для великого врожаю

Якщо ви будете щороку вносити в грунт тирсу, то земля стане легкою, пухкою і мягкою. ЇЇ повітрообмін підвищиться, у результаті чого ґрунт стане добре вбирати вологу. на поверхні землі проросте менше бур’янів, і кірка утворювати не буде.

Для поліпшення якості ґрунту бажано використовувати перепрілу, а не свіжу тирсу. Якщо ж ви будете використовувати свіжу деревну тирсу, то її слід перемішувати з азотними мінеральними добривами. Наприклад, підійде сечовина або аміачна селітра. Щоб тирса могли швидше перегнити, її можна компостувати.

Навесні, коли з ґрунту починає випаровуватися волога, використовуйте тирсу як мульчу. Для цього рекомендується насипати на грядки 5-сантиметровий шар деревної тирси. Мульча буде приносити користь приблизно до середини літнього періоду, а потім вона може створити перешкоду випаровуванню вологи з ґрунту.

Якщо в другій половині літа часто йдуть дощі, то перекопайте мульчу з землею. Якщо дощі – рідкісне явище, а погода стоїть помірна, то сміливо залишайте мульчу на поверхні грунту до осіннього періоду. У жовтні-листопаді її потрібно буде перекопати з землею, щоб навесні шар тирси не зміг затримати відтавання грунту.

Якщо ви будете вносити перепрілу тирсу в ґрунт постійно, то земля за своїми властивостями стане схожа на гній, що сприятливо позначиться на кількості і якості вашого врожаю.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *