Тоня Матвієнко: «Знайдіть справу свого життя – і будете щасливі!»

Тоня Матвієнко
Тоня Матвієнко: «Знайдіть справу свого життя – і будете щасливі!»

«УЮТ» №18-2019

Вона працює без продюсера, не боїться порівняння із знаменитою мамою, ростить двох дочок, любить і любима… Тоня Матвієнко з легкістю спростовує всі стереотипи, що склалися про «наївних» блондинок. Як їй це вдається, у кого і в чому вона шукає підтримку – про це ми й поговоримо.

– З чим пов’язано рішення самій займатися своєю кар’єрою?
– Мені не надходили пропозиції про продюсування. Крім одного моменту після «Голосу країни» в 2011 році. Руслана була моїм тренером на проекті й щиро переживала про мене навіть після його закінчення. З її боку була пропозиція співпраці, але я вирішила розвиватися сама.

– А що виявилося найважчим?
– Були труднощі фінансові. Але найскладніше – знайти гарну пісню, яка сподобається слухачам.

– І які переваги роботи без продюсера?
– В бренд «Тоня Матвієнко» вкладені мої власні кошти, я сама ними розпоряджаюся й нікому нічого не винна.

– Якщо належить ухвалити важливе рішення, ви з кимось радитесь?
– Найбільший авторитет – моя інтуїція. Буває, мене застерігають від якихось дій, а вона тихенько підказує, що потрібно піти на ризик. Я її слухаю.

– Коли ви були вагітні вдруге, не боялися, що доведеться зробити перерву в гастролях?
– Я більше думала про період після пологів. Я швидко збагнула: для того щоб залишатися на слуху після пологів, потрібно плідно попрацювати. І почалася місія «встигнути все». Напевно, я за три роки не зробила стільки, як за час вагітності.

– Бути дочкою знаменитої Ніни Матвієнко вже непросто. А стати при цьому ще й співачкою… У вас були труднощі професійного становлення?
– Бути дочкою знаменитої Ніни Матвієнко якраз було дуже просто. А ось стати співачкою – завдання ще те. З мамою мене порівнюють постійно. Це честь, що у нас такі голоси. І в моїй професії мені нема на що скаржитися. Головне, що мама мною пишається.

Тоня Матвієнко
З мамою Ніною Матвієнко

– Ви живете однією великою родиною. Чи не було бажання переїхати від мами й жити з чоловіком і доньками окремо?
– У нас з Арсеном було бажання відокремитися, але після подій 2014 року в країні почалися фінансові труднощі. У нас, трьох артистів, майже рік не було концертів. Незабаром я завагітніла Ніною. Для мами була величезна радість, а в мене – серйозна підмога поруч. Поки площа рідної домівки дозволяє нам жити разом, знімати квартиру – викидати гроші даремно.

– У вас приватний будинок. Чи встигаєте займатися господарством, чи у вас є домробітниця?
– Є помічник, який виконує роботи по двору, а також раз на два тижні приходить прибиральниця. Мама обожнює, щоб усе блищало, тому підтримуємо чистоту щодня своїми силами.

– У вас є сад? А домашні вихованці?
– Мама дуже любить копирсатися в землі. Є троянди, а я привезла і посадила тюльпани з Голландії. Ще величезна шовковиця, від якої у Ніни вічно сині ноги – дерево плодоносить ціле літо. У старшої дочки є кішка, а я – більше люблю собак. Колись у мене був чорний шарпей, який утік. Це була ціла трагедія, він був моїм улюбленцем, чимось на Арсена за характером схожий (посміхається). Ще коли ми почали зустрічатися, я ніяк не могла зрозуміти, на кого схожий Арсен? Ніби я його знала раніше.

– Арсен романтичний чоловік чи віддає перевагу стилю «ось тобі гроші – купи собі що хочеш»?
– Ми з Арсеном вже шість років разом. Він може купити прикраси, часто дарує квіти без приводу. Це завжди приємно. Але якщо мова йде про туфлі, сумки, одяг – простіше вибрати все самій.

Тоня Матвієнко
Тоня з чоловіком Арсеном Мирзояном

– Як ставитеся до уколів краси?
– Я не розглядала це питання серйозно. Але нікого не засуджую. Можливо, це робить когось щасливішим. Але я бачу справжнє щастя в мудрості. Люди красиві в будь-якому віці.

– Чи порадите, як ужитися людям різних поколінь під одним дахом?
– Порада одна: повага, турбота й почуття гумору.

– Вашій старшій дочці 20 років. Уляна вже вирішила, ким буде?
– Уляна дуже самостійна, захотіла працювати ще з 16 років. Вона так швидко подорослішала, що я і не помітила. Зараз навчається на режисера. На її вибір я вже не впливаю. Вона сама знає, що робити і до чого прагнути. Звичайно, вона може помилятися, але сприймає це не як поразку, а як уроки. Якщо вона попросить поради й допомоги, я, звичайно ж, допоможу. Але в її життя не втручаюся.

– А трирічна Ніночка проявляє вже артистичні здібності? Співати любить?
– Вона дуже музична й більше любить танцювати.

– Як думаєте, співоча династія Матвієнко продовжиться?
– Уляна успадкувала голос, але спів для неї – хобі. А ось на Ніну є надія. Я навіть бачу її на сцені проекту «Голос. Діти». Але це станеться, якщо вона сама проявить бажання.

– Яку головну життєву пораду ви б дали дочкам?
– Щаслива жінка перш за все незалежна. Будьте незалежними від чоловіків. Для цього потрібно пам’ятати про самоповагу й самостійность. А щоб залишатися цікавими і привабливими, не можна забувати про саморозвиток. Знайдіть справу свого життя – і будете щасливі!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.