Треба нашого прем’єра в люди вести

Треба нашого прем’єра в люди вести

Казала колись одна пані, що вона має мрію. А в мене після того, як я на днях подивився телевізор і послухав нашого прем’єра, тоже одна з’явилася. Ну, у мене тих мрій є багато, але до колекції можна і її доплюсувати. Так-от, казав Гройсман, же в нас зарплати ростут швидше, ніж ціни…

Я спочатку просто закляк, бо не знав, що і думати. Мою пенсію до 3200, як зарплату, не дотягнули, то я відриву від цін не відчув. Але дзвоню до сусіда, та й питаюся його. Думаю, може, то я від світу відстав зо своїм мінімальним «пенцаком», нічого не знаю, що швидше росте. Але нє: каже Степан, то всьо брехня. Коли зарплату підняли? Во-во. А за пару місяців, як добре сонечко пригріло, сусід полетів на город, бо хтів ще у березні бараболю садити. Заплатив трактористу за то, що той зорав одну суму. Посадив і хтів братися за другий город. Аж тут позимніло, і Степан лишив ту затію. Тепер вже травень, а тре зорати і закультивувати ще два городи. Пішов сусід знов до того тракториста, а той йому каже: буде, дядьку, за всю роботу на сотку дорожче. «А то чого ж? Та ж зарплату ніби до 5000 ще не піднімають…» – «Ну і шо? – каже тракторист. – Мені за солярку тре, запчастини поміняти, колесо спустило, а ціни виросли, перекрити чимісь тре». Та що там про солярку й високі матерії казати: у нашім сільськім магазині за два місяці підняли ціну на хліб і олію.

Із нинішніми цінами на газ і бензин страшно на город  і мені вибиратися. Добре, коли руки і ноги бігають. А мені, старому, що казати? За всьо плати зо своєї мінімальної пенсії. І то тільки бараболя. А про решту що казати?

Так і живем – одному себе прогодувати зарплати чи пенсії не вистачає, а другий, аби у тюрмі не сидіти, може нараз сто мільйонів застави дати. Таких тре не у тюрму, бо нам прийдеться їх там годувати. Нехай бігають на волі. Вкрав – на 100 млн – заплати, другий раз вкрав – ще 200 заплати. Вже чули, що один із “них” аж на 300 «лимонів» накрався. І хай платить. Таких би більше заставами обкладали, то, може, і нам пенсію хоть на 3200 підняли б за ті гроші.

Тре, певно, нашого прем’єра в люди вести, аби даремно нам мрії не клепав.

С. Голоняк

 

 

 

 

 

 

 

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber