Тренди у колоруванні

Тренди у колоруванні
Тренди у колоруванні

«УЮТ» №12-2019

Балаяж – підходить для дівчат зі світлими натуральними відтінками і нагадує мелірування, але виглядає набагато м’якше і природніше. Після такого фарбування повинно бути відчуття, що ви повернулися зі спекотних островів: волосся ніби трохи вигоріло і насичене вологою.

Крем-сода – це модне фарбування і вибір багатьох знаменитих голлівудських зірок: Джіджі Хадід, наприклад. Може здатися, що у них просто світлі натуральні локони, але це результат роботи стиліста.

Техніка полягає у правильному поєднанні золотистих, бежевих і блондинистих тонів відтінку, який підходить вашому відтінку волосся. Підійде як світлому, так і темному волоссю. У результаті виходить неймовірно природний і живий колір. Якщо захочеться додати об’єму, освітліть на півтону-тон пасма.

Тигрове око – ця техніка підійде брюнеткам: до темного відтінку додаються світлі локони (як у Дженніфер, яка не змінює цього фарбування який рік).

Пасма тонів рідкого золота, карамелі чи молочного шоколаду чудово підійдуть будь-якому темному відтінку. Головне, щоб переходи були дуже плавні.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *