Тренди цієї весни: сукні в горошок і в смужку

Сукні в горошок і в смужку

На модних показах уже щосили демонструються варіанти, які будуть у тренді навесні/влітку 2020 року. Дивлячись на запропоновані сукні, здається, що ми знову потрапляємо у минуле. І це чергове підтвердження того, що мода дійсно циклічна, а все нове – це добре забуте старе.

Рукави-ліхтарики

Модними будуть і великі об’ємні рукави, як у діснеївських принцес, і м’які романтичні форми. Незалежно від того, який варіант ви оберете, якого кольору буде сукня, і чи буде на ній принт, решту образу залиште нейтральною. Наприклад, уникайте помітних аксесуарів.

Горошок

Не зовсім новий тренд, але він досі не здає свої позиції. У новому сезоні ми побачимо горошок яскравих відтінків і вінтажні силуети суконь. Буде незвично і дуже гарно!

Шкіра

Залишається на піку популярності і шкіра. Якщо раніше вона була лише на сумках, взутті та косухах, то тепер захопила увесь гардероб, зокрема і сукні.

Принти з 60-х років

Ця тенденція для тих, хто не боїться виділятися і носити речі з кольоровими візерунками. Модним буде все: від квіткових принтів до різних графічних мотивів, схожих на шпалери чи оббивку кушетки у бабусиній квартирі.

Сукні у смужку

Це ідеальний варіант, який допоможе залишатися милою і жіночною, навіть вдягнувши кросівки. Хоча з підборами такі сукні теж виглядають відмінно.

 «УЮТ» №9-27.02.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *