Трикутний глобус врятує життя!

Трикутний глобус

Мандрівник і телеведучий Дмитро Комаров разом із модельєром Андре Таном створили незвичайну іграшку – трикутний глобус у вигляді м’якої пирамідки із логотипом проекту «Світ навиворіт». Іграшка створена спеціально для благодійного проекту Дмитра Комарова «Чашка кави», аби допомогти дітям. Усі зароблені від продажу гроші підуть на складні та дуже дорогі операції.

– Ця іграшка стане ознакою гарного тону, якщо вона буде у квартирі, машині. Вона буде говорити про те, що ви рятуєте дитячі життя. Лише треба відмовитися від чогось несуттєвого – якщо мільйон людей «скинуться» по одному долару, то вже буде мільйон доларів. А у нас мільйони передплатників, мільйони фанатів, мільйони глядачів… – зазначив мандрівник Дмитро Комаров.

Тож уже вдалося зібрати 25 млн гривень та зробити 17 операцій важкохворим діткам.

А зараз збираються кошти на лікування 15-річній Аліні. У неї не працюють нирки.

– Вона знаходиться у центрі «Охматдет» на гемодіалізі – їй нирку замінює апарат. На минулому тижні для Аліни зібрали 43 тис. євро. Операція коштує 60 тис. євро. Як тільки зберемо необхіднау суму, почнеться збір коштів для наступної дитини. Ми не допомагаємо потроху всім, що не дає результату, ми допомагаємо адресно одній дитині, доводимо її до повного одуження, а потім беремося за іншу дитину.

Тепер допомогти можна і купівлею трикутних глобусів. Перша партія становить 3 тис. іграшок. Знайти їх можна у магазинах модельєра Андре Тана.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber