Три лікувальні мішечки

Народні методи лікування хвороб так чи інакше застосовують майже всі. Хочемо запропонувати вам спробувати незвичний варіант – попрацювати над трьома лікувальними мішечками. Їх можна зробити власноруч, пошивши зі щільної тканини.

Три лікувальні мішечки

Мішечок № 1. Узяти шматок цупкої тканини завширшки 16 см і завдовжки 20 см. Скласти навпіл, щоб вийшов мішечок розміром 8 х 20 см. Прошити вздовж та дно, вивернути і зшити, залишивши 3 см від краю на стрічечку для зав’язування. Отриманий мішечок нещільно заповнити грубою морською сіллю. При застуді, нежитю або гаймориту прогріти мішечок у духовці або ж висипати сіль на сковорідку і розігріти її. Після цього всипати сіль назад у мішечок, зав’язати його і прогріти ніс. Зазвичай достатньо 3 таких процедур на ніч, щоб нежить минув без застосування ліків.

Мішечок № 2. Технологія виготовлення цього мішечка така ж, як і в першого, тільки розміри готового мішечка повинні бути 20 х 30 см. Цей мішечок нещільно заповнити дрібними вимитими камінчиками чи вишневими кісточками. При застуді, нежитю, циститу і, надто, при радикуліту розігріти камінці у сковороді і всипати назад у мішечок. Спочатку потримати на мішечку ступні ніг, скільки це можливо, потім покласти його на ікри. І так чергувати: ступні, литки, ступні, литки, поки камінці не охолонуть.

Цей народний спосіб лікування камінням має навіть свій термін – стоунтерапія. Про терапію камінням відомо з глибокої давнини і тепер її активно застосовують, щоб зняти м’язовий біль, поліпшити кровопостачання, у разі остеохондрозу, радикуліту й артриту.

Мішечок № 3. Розмір готового мішечка повинен бути 16 х 16 см. Але прошити потрібно всі сторони, залишивши невеликий отвір, щоб можна було нещільно наповнити мішечок недробленим горохом. Потім отвір зашити і покласти мішечок у морозильну камеру. Використовувати такий компрес при забоях та синцях.

Це кріотерапія, її повсюдно застосовують не тільки при ударах, а й укусах, опіках, розтягненнях та інших м’язових травмах. Холод різко знижує чутливість травмованого місця, тобто є ефективним болезаспокійливим засобом. Прикласти холодний мішечок потрібно якомога швидше.

Марина Руда, Вінницька обл.

 «Уют» №38-16.09.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *