Це має знати кожна пані

 Добре одягнена людина – та, на чий одяг не звертають уваги. На перший план виступає особистість, її персоналії, обличчя, красива зачіска. Саме в цьому полягає роль класичних базових речей.

Це має знати кожна пані

– Класичний костюм може бути не тільки офісним, а й вечірнім, і для прогулянок.

– Якщо ви одягаєте експресивну сукню, обов’язково зробіть маленьку гладеньку зачіску, щоби не відволікати уваги від декору сукні.

– Не соромтеся своїх форм. Усе, що дав вам Господь, красиве. А якщо це красиво, потрібно підкреслювати свої форми. Головне – робити це розумно і зі смаком.

 – Якщо вас турбує проблема зайвої ваги, підбори часом відіграють вирішальну роль: допомагають приховати недоліки фігури. Якщо ж таких недоліків немає, можна повністю обійтися без підборів. Проте, як правило, з двох конкуренток на одну і ту ж посаду, швидше візьмуть ту, яка на підбоpax.

– Щоби в будь-якому віці виглядати привабливо і водночас елегантно, зверніться до класики: чорна спідниця-олівець, підбори, сумочка-клатч…

– Мода – це не пір’я та стрази. Мода – це коли спідниця добре сидить, штани видовжують ноги, а жінка одягла сукню і літає над землею.

– Коли жінка бере до рук нову сумку, у неї змінюється життя. Коли жінка купує туфлі за гроші, відкладені на «чорний день», він ніколи не настане. У цій системі координат нова сукня – інструмент для вдосконалення себе самої, дешевший і безпечніший, ніж психотерапевти та антидепресанти.

 «Уют» №17 – 27.04.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *