Ці звички збільшують ризики проблем з серцем

Серцевий напад трапляється, коли блокується одна з коронарних артерій (кровоносних судин, по яких кров іде до серцевого м’яза). Його можуть викликати різні фактори, включаючи літній вік і генетику. Однак існують певні звички, які також збільшують ризики проблем із серцем.

Ці звички збільшують ризики проблем з серцем

– Щоденні прийоми їжі в кафе і ресторанах можуть негативно вплинути на серце, оскільки в закладах є велика ймовірність вибрати нездорову їжу. Фахівці рекомендують відмовитися від хліба і коктейлів, замінювати шкідливу їжу на більш корисну, а також вибирати невеликі порції.

– Для здоров’я серця вкрай важливі регулярні фізичні навантаження. У людей, які займаються спортом, не тільки більш здорове серце, але і більш низький кров’яний тиск. Фахівці рекомендують займатися спортом не менше 2,5 год. на тиждень, щоб уникнути серцевого нападу.

– Спиртне підвищує кров’яний тиск і рівень тригліцеридів, що збільшує ризик серцевих захворювань. Крім того, алкоголь досить калорійний, тому його часте вживання може призвести до ожиріння.

– Майже кожна людина відчуває стрес, проте мало хто замислюється про його негативний вплив на серце. Стрес підвищує кров’яний тиск, який є одним з основних факторів ризику серцевого нападу.

– Під час куріння в організм надходить безліч небезпечних хімічних речовин, у тому числі окис вуглецю. Він знижує кількість кисню у червоних кров’яних тільцях, що шкодить серцю. Це також збільшує кількість холестерину в артеріях. Зазначається, що електронні сигарети також шкідливі для серця.

– Знання симптомів серцевого нападу може врятувати життя. Чим раніше буде діагностовано серцевий напад, тим більша ймовірність уникнути серйозних наслідків. Найбільш поширеними ознаками серцевого нападу є: біль або дискомфорт у центрі або лівій частині грудей, задишка, слабкість, запаморочення, непритомність, біль або дискомфорт у щелепі, шиї, спині, одній або обох руках.

«Уют» №36-02.09.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *