Лавровий лист покращить сон і допоможе схуднути

Лавровий лист є на кухні у кожної господині. Це незамінна спеція для приготування багатьох страв. Але не всі знають, що, крім аромату і смаку, ця приправа ще й неймовірно корисна.

Лавровий лист

У давнину лавровий лист вважали символом безсмертя, та й саме дерево лавра неймовірно довговічне – воно живе до 400 років.

Листя лавра допомагає позбутися безсоння. Поклавши під подушку всього один-два лаврові листочки, ви позбудетеся не тільки безсоння, а й депресії.

А ще спеція чудово заспокоює нервову систему, допомагає зняти напруження, впоратися з перевтомою. Тому спокійний і міцний сон вам гарантований.

Також лавр має антисептичні властивості й активізує захисні функції організму.

Крім того, спецію застосовують для прискорення метаболізму, додаючи лавровий лист у чай. Це пряма дорога до схуднення, тому такий чай може виявитися корисним для тих, хто сидить на дієті.

Для приготування цілющого чаю потрібно взяти три-чотири середні за розміром лаврові листки і подрібнити їх у ступці або перетерти руками. Потім на одну частину лаврового листа слід узяти дві частини заварки. Засипати суміш у заварник і залити окропом. Дати чаю настоятися 15 хв., після чого можна вживати кілька разів на день. Але якщо у вас є проблеми з підвищеним тиском, від такого чаю краще відмовитися.

«Погляд часу» №13-30.03.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *