У дитини перше кохання: помилки батьків

У дитини перше кохання
У дитини перше кохання: помилки батьків

Батьки припускаються помилок, не знаючи, як діяти правильно. На свій страх і ризик, спонукувані невпевненістю, вони починають діяти всупереч здоровому глузду.

Батьки не хочуть знайомитися з хлопцем дочки або подругою сина. Але така поведінка не усуне проблеми. Вам потрібно обов’язково познайомитися, придивитися, навіть якщо ви вже налаштовані проти цих людей. Після знайомства вам легше буде спокійно обговорити зі своїм нащадком усі деталі поведінки, інтелектуального рівня розвитку, культури і т. д. Ви можете дати дітям розумну пораду, на що звернути увагу в їхній дружбі, як краще пізнати людину.

Батьки намагаються розсварити закоханих, розірвати стосунки підлітків. Чим більше ви будете «відривати», тим більше вони будуть «приклеюватися» один до одного. Такі наміри батьків ідуть від своєї невпевненості в правильному вихованні дітей, через недовіру до своїх дітей. Вони це відчувають, і батьківський авторитет падає в очах підлітків. Після цього можна не очікувати відвертих бесід чи довірчих відносин.

У сім’ї починається низка повчань на теми моралі й падіння в моралі. Запізно схаменулися тата й мами. Тим більше тепер, у стані закоханості будь-які повчання викликають тільки роздратування. Зазвичай діти з нетерпінням чекають закінчення вашої промови, щоб швидше піти.

Один із помилкових прийомів у цей період – ворожа критика небажаних друзів. Такі дії можуть мати дуже неприємні й далекі наслідки для ваших відносин із сином або дочкою. Багато хто таким способом знайшов в особі своїх дітей найзатятіших ворогів, і причому на довгі роки.

Недоречний гумор або насмішка на тему любові підлітка викликає надсильну образу в душі закоханого. Адже він упевнений, що його відчуття дуже сильні й серйозні. Зазвичай після такого ставлення рідних підліток замикається в собі або будує плани втечі з дому.

Кращий метод у ситуаціях переживання підлітка своєї першої любові – стати йому другом і радником. Розкажіть про свою першу закоханість, попередьте про помилки, які допускають інші люди, порадьте, як розшифрувати ту чи іншу поведінку, слова друга чи подруги. Ніколи не підвищуйте голос на дітей, не критикуйте їх, допоможіть вибрати одяг, зробити зачіску. Ваша щира любов і розуміння будуть оберігати дітей від неправильних кроків та помилок. Перша любов пройде, і ви разом будете згадувати про неї з доброзичливою посмішкою.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *