У Дрогобичі про народження дітей сповіщають на все місто

У Дрогобичі про народження дітей сповіщають на все місто
У Дрогобичі про народження дітей сповіщають на все місто

На Львівщині про народження дітей сповіщають на все місто. Таку традицію започаткували у Дрогобичі. Черговий пологового будинку телефонує у міську раду. І з вежі Ратуші звучить або ж козацький марш, або вальс! Усе залежить від того, хто народився.

Центр міста Дрогобича. Із вежі Ратуші долинає дитячий сміх та козацький марш. А це означає, що у місті народився хлопчик. Хто проходить повз – усміхається, а дехто навіть аплодує. Щоб не порушувати спокою, з 22:00 до 08:00 ранку фанфари не вмикають. Музична новація породіль тішить. Вони навіть жартують, що це пришвидшує пологи.

Щойно народжується дитина, черговий пологового телефонує своєму колезі до міської ради. І повідомляє, хлопчик чи дівчинка. Для перших має звучати козацький марш, для других – вальс. Таке музичне привітання придумали у міській раді, щоб заохочувати сім’ї народжувати.

«Якщо завдяки тому заходу хоча би один дрогобичанин чи дрогобичанка народиться у рік, то вже він себе виправдав», – переконаний начмед Дрогобицького пологового будинку Євгеній Костецький.

Ідея вітати породіль сподобалась і жителям інших міст.

Від початку року у Дрогобичі з’явилося на світ 29 немовлят. І фанфари з Ратуші лунали стільки ж разів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *