У кого в Україні з’явилося право на безкоштовний проїзд

право на безкоштовний проїзд
У кого в Україні з’явилося право на безкоштовний проїзд

Верховна Рада надала подружжю померлих жертв нацистських переслідувань право на безкоштовний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування у сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських маршрутів у межах області проживання.

За прийняття законопроекту № 3815-д у цілому проголосувало 243 депутати при мінімально необхідних 226.

Також дружинам (чоловікам) померлих жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, надаватимуть право на безкоштовний проїзд один раз на два роки (туди і назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом незалежно від наявності залізничного сполучення, або проїзд один раз на рік зазначеними видами транспорту зі знижкою 50 %.

Відповідні пільги надаються також колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового утримання.

Згідно з документом, такі пільги будуть поширюватися на жертв політичних репресій комуністичного режиму на території України 1917-1991 років.

Крім того, скасовуються норми, які надають окремі пільги для зазначених категорій осіб залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *