У кого з’явилося право на 40 %-ву надбавку до пенсії

У кого з'явилося право на 40 %-ву надбавку до пенсії

Деяким категоріям громадян, які мають заслуги перед Українською державою, призначені надбавки до пенсій. Схему, за якою визначаються розміри таких надбавок, затвердило Міністерство соціальної політики».

40 %-ва надбавка призначається Героям України, громадянам, які мають орден Героїв Небесної Сотні, Героям СРСР, Героям Соціалістичної Праці, а також жінкам, які народили 10 і більше дітей та виховали їх до 6 років.

39 %-ва надбавка призначена власникам орденів: Слави 3-х ступенів, Леніна, Трудової Слави 3-х ступенів і матерям 9-х дітей.

38 %-ву надбавку призначають громадянам, яких нагороджували чотирма і більше орденами України або СРСР, і матері 8-х дітей.

37 %-ва надбавка передбачена для тих, хто має 4 і більше медалі «За відвагу», і матерів 7-х дітей.

36 %-ва надбавка – для тих, хто є повним кавалером ордена «За службу Батьківщині в Збройних Силах СРСР», має почесне звання «народний», а також для матерів 6-х дітей.

35 %-ві надбавки повинні отримати матері 5-х дітей; ветерани війни, які мають нагороди за бойові дії; космонавти, які літали у космос. Стільки ж належить видатним спортсменам, багаторазовим чемпіонам Олімпіад.

Також на надбавки варто розраховувати всім спортсменам, які хоча б раз перемогли в Олімпіаді, чемпіонам світу та Європи, рекордсменам світу та Європи, членам льотно випробувальних екіпажів, нардепам України і депутатам СРСР і УРСР, членам Кабміну України і колишньої УРСР, громадянам із почесним званням «заслужений», які мають ордена України і СРСР, відміченими державними преміями, депутатам АР Крим, облрад та міськрад 4-х і більше скликань.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber